• Informacje na temat:

  harry zdjecia

Artykuły na temat: harry zdjecia
 • Harry Styles: Nie wszystko musi mieć sens

  ...10 maja 2020 r. w Tauron Arenie Kraków zaśpiewa znany z boysbandu One Direction wokalista Harry Styles. Brytyjczyk będzie promować płytę "Fine Line".

 • Harry Hamlin: Dlaczego nie został Indianą Jonesem?

  Dziś trudno sobie wyobrazić, by w postać Indiany Jonesa mógł wcielić się ktokolwiek inny niż Harrison Ford. Zanim jednak rozpoczęły się zdjęcia do "Poszukiwaczy zaginionej Arki", wśród kandydatów do roli dzielnego archeologa był też Harry Hamlin. Aktor został zaproszony na casting, podczas którego nieświadomie pogrzebał swoje szanse na udział w filmie Spielberga.

 • Harry Styles ukochanym "Małej syrenki"?

  Aktor i piosenkarz Harry Styles prowadzi negocjacje w sprawie udziału w aktorskiej adaptacji animacji Disney'a "Mała syrenka". Miałby wcielić się w księcia Eryka, ukochanego tytułowej bohaterki.

 • "Harry Potter": Koniec zdjęć

  Twórcy filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" zakończyli już pracę nad zasadniczą częścią zdjęć do tego projektu. Dla uczczenia tego faktu zorganizowano wielkie ognisko, w którym wzięli udział aktorzy, ekipa i fani. Niektórzy młodzi wykonawcy, w tym również grający Harry'ego Daniel Radcliffe, będą jednak zajęci pracą aż do Gwiazdki.

 • "Harry Potter 3": Zdjęcia w Szkocji

  Alfonso Cuaron, reżyser filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", odwiedził w połowie listopada Szkocję. Część planowanych na rok 2003 zdjęć do tej produkcji będzie kręcona właśnie w tym kraju. Szkoci przygotowują się już na przyjęcie licznej ekipy filmowców. Licząca około 400 osób ekipa twórców filmowej ekranizacji trzeciej części powieści J.K. Rowling, pojawi się na początku 2003 roku w okolicy...

 • Harry Styles nie chce być ukochanym "Małej syrenki"

  Trwają przygotowania do aktorskiej wersji "Małej syrenki", jednej z najpopularniejszych animacji Disney'a. Do roli księcia Eryka, ukochanego głównej bohaterki, przymierzany był Harry Styles. Okazuje się, że odrzucił on decyzję Disney'a.

 • "Harry Potter i więzień Azkabanu": Ruszyły zdjęcia!

  W poniedziałek, 24 lutego, w Leavesden, w Anglii, rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmowych przygód Harry'ego Pottera. Nad pracami czuwa Alfonso Cuarón, który jest reżyserem filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu". Jeff Robinov, szef produkcji studia Warner Bros. Pictures, poinformował, że wszystko idzie zgodnie z planem.

 • Harry Styles i nowa płyta "Fine Line": Kiedy premiera?

  Fani Harry'ego Stylesa czekali na tę wiadomość od dawna - 13 grudnia do sprzedaży trafi nowa płyta "Fine Line" wokalisty znanego z grupy One Direction.

 • Harry Potter w Bułgarii

  Prace nad drugą częścią przygód Harry'ego Pottera, adaptacją powieści "Harry Potter i komnata tajemnic" są w toku, a producenci już myślą o trzeciej historii, filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu". Według ostatnich doniesień, zdjęcia do tego filmu realizowane będą między innymi w Bułgarii.

 • Harry Styles spełni marzenie umierającej fanki

  Znany z grupy One Direction wokalista Harry Styles obiecał, że nagra wideo dla 4-letniej Jessiki, która zmaga się neuroblastomą, rzadkim i złośliwym nowotworem występującym tylko u dzieci.

Zdjęcia na temat: harry zdjecia
Wideo na temat: harry zdjecia
 • Alexi Lubomirski - oficjalny fotograf książęcego ślubu. Jak współpracowało mu się z księciem Harrym i Meghan Markle?

  Alexi Lubomirski to jeden z bardziej cenionych fotografów. Ma polskie korzenie i książęcy tytuł. To właśnie on został poproszony przez księcia Harry'ego i księżną Meghan o wykonanie ich zdjęć zaręczynowych oraz został ich oficjalnym fotografem ślubnym. Jak to się stało? Jak współpracowało mu się z książęcą parą? O tym Alexi opowiedział Kindze Rusin z "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Oszczędna Meghan w Afryce. Zdjęcia i nagrania mówią same za siebie

  Johannesburg, RPA. Książę Harry i Meghan Markle zakończyli swoją podróż po Afryce. Ostatniego dnia udali się m.in. do wdowy po Nelsonie Mandeli - Gracy Machel. Cała trójka nie ukrywała podekscytowania spotkaniem. Machel wyraziła nadzieję, że w przyszłości będzie mogła współpracować z książęcą parą. W trakcie wyjazdu Meghan Markle wielokrotnie pokazywała się w kreacjach, w których była widziana

Dyskusje na temat: harry zdjecia
 • Re: "W garniturach": Meghan Markle - od gwiazdy telewizji do arystokratki

  ). Harry jest synem Diany i Karola. Harry jest zreszta podobny do swojego dziadka, ksiecia Filipa. Wystarczy popatrzec na zdjecia ksiecia Filipa z lat mlodosci i wszelkie watpliwosci znikaja. Nawet sklonnosci do przedwczesnego lysienia oddziedziczyl po dziadku, tak samo zreszta jak William. Facet, ktoremu co niektorzy przypisuja ojcostwo Harry'ego to James Hawitt. To jednak cala sprawe mozna