• Informacje na temat:

  hayden christensen dziewczyna

Artykuły na temat: hayden christensen dziewczyna
 • Anakin Skywalker i pechowa Penelopa

  Hayden Christensen ( "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ), filmowy odtwórca roli Anakina Skywalkera, wystąpi u boku Christiny Ricci ( "Życie i cała reszta" ) i Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" ) w obrazie "Penelope". Produkcja rozpocznie się w styczniu 2006 roku w Wielkiej Brytanii.

 • Hayden Christensen oszukuje

  Rosario Dawson ( "Faceci w czerni 2" ) i Hank Azaria ( "Ulubieńcy Ameryki" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Shattered Glass" przygotowywanym w studio Lions Gate Films.

 • Steve Zahn, Chloë Sevigny i Darth Vader

  Steve Zahn ( "Chłopaki mojego życia" ) i Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) prowadzą negocjacje w sprawie występu w filmie "Shattered Glass", w którym główną rolę zagra Hayden Christensen, pamiętny Anakin Skywalker z "Ataku klonów" .

 • Gwiazdy przyszłości

  Erika Christensen ( "Traffic" ), Oliver Hudson ("The Smokers") i Gabrielle Union ( "Dziewczyny z drużyny" ) znaleźli się pośród szesnastu młodych gwiazd, które w najbliższym czasie mają szansę na podbój Hollywood. Listę młodych talentów stworzyła witryna internetowa E!Online (http://www.eonline.com). W ubiegłym tygodniu młode gwiazdy uhonorowano podczas przyjęcia w jednym z klubów w Los Angeles.

 • Peter Sarsgaard zamiast Grega Kinneara

  Peter Sarsgaard ( "Nie czas na łzy" ) zagra obok Haydena Christensena w filmie "Shattered Glass", który powstaje w wytwórni Lions Gate Films. Aktor zastąpi na planie Grega Kinneara w roli Chucka Lane'a, redaktora naczelnego magazynu "New Republic".

 • Najgorsi kochankowie

  Nick Nolte i Julia Roberts zostali wybrani najgorszymi filmowymi kochankami w historii kina.

 • ShoWest nagradza McAdams

  Rachel McAdams ( "Pamiętnik" ) została uznana przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest za "Drugoplanową Aktorkę Roku" ("Supporting Actress of the Year Award at ShoWest 2005"). Ceremonia wręczenia wyróżnienia odbędzie się podczas gali kończącej imprezę, zaplanowanej na 17 marca, w Las Vegas.

 • Teen Choice Awards: Ogłoszono nominacje

  We wtorek, 4 czerwca, ogłoszono nominacje do Teen Choice Awards. O miano ulubionego filmu nastolatków walczyć będą między sobą m.in. takie przeboje jak "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , "Spider-Man" i "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" .

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Akademia Prasy Międzynarodowej (International Press Academy - IPA) ujawniła tytuły filmów, które mają szansę na zdobycie przyznawanych przez tę organizację nagród - Złotych Satelitów. Zwycięzca w kategorii "Najlepszy film dramatyczny" zostanie wyłoniony z grona siedmiu nominowanych tytułów, wśród których znalazły się m.in. "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , "Pan i władca: Na krańcu świata" , "Rzeka tajemnic" , "Ostatni samuraj" oraz "Nasza Ameryka" .

Wideo na temat: hayden christensen dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.