• Informacje na temat:

  heath ledger aktor

Artykuły na temat: heath ledger aktor
 • Heath Ledger najlepszy z czarnych

  Postać Jokera wykreowana przez aktora Heatha Ledgera w filmie "Mroczny rycerz" została uznana za najlepszy czarny charakter tego lata.

 • Heath Ledger przedawkował?

  Heath Ledger, znany m. in. z roli w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" , nie żyje.

 • Heath Ledger miał nieślubne dziecko?!

  Rodzina aktora Heatha Ledgera podejrzewa, że aktor może być ojcem nieślubnego dziecka, które jest owocem jego romansu ze starszą kobietą - doniosły w poniedziałek australijskie media.

 • Casanowa Heath Ledger

  Lasse Hallström ( "Czekolada" , "Kroniki portowe" ) wreszcie znalazł aktora, który w jego najnowszym projekcie zagra Casanowę. W słynnego uwodziciela wcieli się Heath Ledger ( "Obłędny rycerz" , "Cena honoru" ). Pierwszy klaps na planie filmu "Casanova" padnie w sierpniu, w Wenecji.

 • ​Przeklęty serial? Aktorzy produkcji giną w dramatycznych okolicznościach

  ...17 stycznia 1988 roku widzowie zobaczyli pierwszy odcinek "Zatoki serc". Losy bohaterów do dzisiaj ekscytują fanów. Jednak prawdziwe życie kolejny raz udowodniło, że potrafi zaskoczyć bardziej serial. Niedawno w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł jeden z aktorów produkcji. To już kolejna taka sytuacja.

 • Wykończony Heath Ledger

  Heath Ledger twierdzi, że jest psychicznie i fizycznie wykończony rolą Jokera w najnowszym filmie o Batmanie.

 • Zamknięto dochodzenie w sprawie śmierci Ledgera

  Amerykańska prokuratura zrezygnowała ze śledztwa w sprawie śmierci aktora Heatha Ledgera, który zmarł w styczniu z powodu przedawkowania leków. Prokuratura próbowała dowiedzieć się, jak aktor wszedł w ich posiadanie.

 • Heath Ledger jako gosposia domowa

  Heath Ledger (26l., "Nieustraszeni bracia Grimm" ), który 28 października po raz pierwszy został ojcem, pomaga żonie, gotując i zmywając. "Codziennie rano robię śniadanie, potem sprzątam. Bardzo to lubię" - wyznał z rozbrajającą szczerością aktor.

 • Mary-Kate Olsen ma związek ze śmiercią Ledgera?

  Mary-Kate Olsen odmówiła policji odpowiedzi na pytania w związku ze śmiercią Heatha Ledgera. Gwiazda, która była bliską przyjaciółką zmarłego tragicznie aktora, nie chce rozmawiać ze śledczymi federalnymi na temat Heatha, o ile wcześniej nie otrzyma immunitetu, na mocy którego nie będzie mogła zostać postawiona w stan oskarżenia.

 • Heath Ledger powróci do kin

  Ostania produkcja z udziałem tragicznie zmarłego Heatha Ledgera, film "The Imaginarium of Doctor Parnassus", już niedługo trafi na ekrany kin w USA. Hollywoodzcy producenci prowadzą zaawansowane rozmowy z dystrybutorami w sprawie rozpowszechnienia obrazu.

Zdjęcia na temat: heath ledger aktor
Wideo na temat: heath ledger aktor
Dyskusje na temat: heath ledger aktor
 • Heath Ledger („Prawo miecza”):...

  chyba asystentka Naomi Watts. Ledger lubił blondynki a nie murzynki. Poza tym rewelacyjny aktor. Słowa uznania. Nieziemsko przystojny, inteligentny, charyzmatyczny aktor. każda jego rola odegrana perfekcyjnie, jednorazowo.