• Informacje na temat:

  heather graham zdjęcia

Artykuły na temat: heather graham zdjęcia
 • Romantyczni Heather Graham i Colin Firth

  Heather Graham ( "Zagubieni w kosmosie" , "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "To wciąż mój mąż" ) i Colin Firth ("Duma i uprzedzenie", "Angielski pacjent", "Dziennik Bridget Jones" ) wystąpią w romantycznej komedii zatytułowanej "New Cardiff". Film wyreżyseruje Mark Herman, twórca obrazów "Orkiestra" i "O mały głos" .

 • Heather Graham i Joseph Fiennes w erotycznym thrillerze

  Od kilku tygodni trwają zdjęcia do filmu "Killing Me Softly", w którym główne role grają Heather Graham ("Boogie Nights", "Krzyk 2" , "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ) i Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Wróg u bram" , "Ukryte pragnienia"). Obraz powstaje w oparciu o bestsellerową powieść Nicciego Frencha i jak zapowiadają twórcy, będzie to thriller erotyczny.

 • Są pierwsze zdjęcia z nowej ekranizacji „Bastionu” Stephena Kinga

  ...temat tej oczekiwanej przez fanów Stephena Kina produkcji. Na łamach „Vanity Fair” pojawiły się pierwsze zdjęcia z występującymi w niej w rolach głównych Alexandrem Skarsgardem, Whoopi Goldberg i Heather Graham. W obsadzie są też m.in. Amber Heard, Greg Kinnear, Owen Teague, Nat Wolff i Odessa Young.

 • Gwiazda w polsko-chińskim filmie

  Aktorka Heather Graham zagrała w polsko-chińskiej produkcji "Latająca maszyna 3D", gdzie supernowoczesną animację połączono ze zdjęciami aktorskimi. Film jest nowym dziełem twórców "Piotrusia i wilka".

 • Minnie Driver zamiast Bonham Carter

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad romantyczną komedią zatytułowaną "New Cardiff", nad którą pracuje Mark Herman, twórca obrazów "Orkiestra" i "O mały głos" . W filmie w rolach głównych wystąpią Heather Graham i Colin Firth. Obok nich miała pojawić się Helena Bonham Carter, jednak ostatnio producenci poinformowali, iż na planie zastąpi ją Minnie Driver.

 • Gwiazdy u debiutantki

  Romantyczna komedia "Gray Matters" będzie się szczycić znakomitą obsadą. W przygotowywanym filmie zagrają Sissy Spacek ( "Za drzwiami sypialni" ), Alan Cumming ( "X-MEN 2" ), Heather Graham ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ), James Marsden ( "X-MEN 2" ), Saffron Burrows ( "Frida" ) i Jane Krakowski ( serial "Ally McBeal" ). Za kamerą stanie debiutantka - Sue Kramer, która...

 • Jerry Hall dziewczyną Austina Powersa

  Poprzednio w tej roli pojawiły się już Heather Graham ("Austin Powers - Agent specjalnej troski), Liz Hurley ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" i Beyonce Knowles ( "Austin Powers(...) zareagowała Jerry Hall. Zdjęcia do kontynuacji przygód agenta specjalnej troski rozpoczną się wiosną 2003 roku. Film będzie realizowany w Londynie i Los Angeles.

 • "Austin Powers 3" ma tytuł

  Scotta Zło, a Robert Wagner powróci jako Numer Drugi. Heather Graham jako Felicity Shagwell pojawi się jedynie w roli epizodycznej. Tym razem Austin ma wzdychać do nowej wybranki. Jak już informowaliśmy w filmie być może wystąpi także Tom Cruise w epizodycznej roli szpiega, parodiując postać Ethana Hunta, bohatera "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Zdjęcia do "Goldmember...

 • Gwiazdor "Przyjaciół" szuka dziewczyny przez aplikację randkową

  .... Jeszcze w czasach "Przyjaciół" spotykał się z Yasmine Bleeth ("Słoneczny patrol"), przypisywano mu przelotne znajomości z Heather Graham, Julią Roberts i Meg Ryan. Jego najdłuższym związkiem była...

 • Beyonce Knowles i Austin Powers

  Wcześniej obiekty miłosnych westchnień Austina Powersa zagrały: Liz Hurley (w filmie "Austin Powers: agent specjalnej troski") oraz Heather Graham (w drugiej części opowieści, filmie "Austin Powers(...) się także Tom Cruise. Zdjęcia do filmu "Austin Powers: Goldmember" rozpoczną się już w listopadzie. Premiera obrazu zaplanowana jest na 26 lipca 2002 roku.