• Informacje na temat:

  heather locklear i córka

Artykuły na temat: heather locklear i córka
 • Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  W 1981 roku młodziutka Heather Locklear pokonała 450 kandydatek i dostała rolę Sammy Jo w "Dynastii". - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. Byłam głównie modelką. Bawiłam się! Nagle dostałam rolę(...) usiłującej popełnić samobójstwo Locklear. Co prawda, posłani sanitariusze zastali gwiazdę w bardzo dobrym stanie, ale na jaw wyszły jej problemy psychiczne - depresja i stany lękowe. Latem Heather zgłosiła...

 • Heather Locklear zaręczona

  Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem.

 • Heather Locklear: Życie jak serial

  Początek lat 80. 2 grudnia 1981 roku 19-letnia Heather Locklear pokonuje 450 rywalek i wygrywa rolę Sammy Jo w "Dynastii". - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. Byłam głównie modelką. Bawiłam się(...) aktorki, Diane Locklear. W 1997 r. Heather zaszła w ciążę, ale nadal pracowała na planie "Melrose Place". 4 października na świat przyszła Ava Elizabeth. Locklear godziła rolę żony i matki z pracą...

 • Bon Jovi: Gitarzysta po rozwodzie

  W środę, 11 kwietnia, sąd w Los Angeles oficjalnie zakończył blisko 13-letnie małżeństwo Richiego Sambory (48 l.), gitarzysty Bon Jovi, i aktorki Heather Locklear (46 l.).

 • Heather Locklear zaręczona

  Aktorka Heather Locklear podobno zamierza poślubić swojego partnera, Jacka Wagnera . Ukochany gwiazdy oświadczył jej się podczas jej imprezy urodzinowej we wrześniu.

 • Gwiazda "Melrose Place" zaręczona

  Aktorka Heather Locklear podobno zamierza poślubić swojego partnera - Jacka Wagnera. Ukochany gwiazdy oświadczył jej się podczas jej imprezy urodzinowej we wrześniu.

 • Heather Locklear zaręczona

  Amerykańska aktorka Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem .

 • Richie Sambora, gitarzysta słynnego zespołu Bon Jovi, na obecnej trasie grupy, promującej album "Crush", wciąż jest otoczony kobietami. Nie są to jednak fanki, liczące na namiętną noc z muzykiem, uchodzącym za najprzystojniejszego członka Bon Jovi, lecz jego żona i trzyletnia córka Eva.

 • Ślubu nie będzie!

  Dopiero co Heather Locklear i Jack Wagner ogłosili, że się pobierają, a teraz... zmienili zdanie. Czy wszystko przez to, że wyszło na jaw, iż Jack ma dorosłą, nieślubną córkę?

 • Bon Jovi: Gitarzysta rozwodzi się

  Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z aktorką Heather Locklear (45 l.), znaną z serial u "Dynastia". Po 11 latach małżeństwa para zdecydowała się rozstać. Rzeczniczka aktorki potwierdziła te informacje, dodając tylko, że "to prywatna sprawa i nie będzie więcej komentarzy na ten temat".

Wideo na temat: heather locklear i córka
 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: heather locklear i córka