• Informacje na temat:

  heather locklear plotki

Artykuły na temat: heather locklear plotki
 • Heather Locklear: Życie jak serial

  Od ponad 30 lat jest ikoną telewizji. Jednak ostatnio to skandale a nie nowe role przynoszą jej rozgłos. plotki ucina krótko: - Może kiedyś o tym napiszę. jesteśmy pewni, że historia jej życia to świetny temat na książkę...

 • Heather Locklear zaręczona

  Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem.

 • Heather Locklear zaręczona

  Aktorka Heather Locklear podobno zamierza poślubić swojego partnera, Jacka Wagnera . Ukochany gwiazdy oświadczył jej się podczas jej imprezy urodzinowej we wrześniu.

 • Gwiazda "Melrose Place" zaręczona

  Aktorka Heather Locklear podobno zamierza poślubić swojego partnera - Jacka Wagnera. Ukochany gwiazdy oświadczył jej się podczas jej imprezy urodzinowej we wrześniu.

 • Heather Locklear zaręczona

  Amerykańska aktorka Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem .

 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

 • Heather Locklear spotyka się z kolegą z planu

  Aktorzy od początku poczuli do siebie sympatię, ale do niedawna nie łączyło ich nic poza przyjacielskimi spotkaniami i wspólnymi wyjściami na imprezy. Oboje doszli jednak do wniosku, że znajomość można teraz "urozmaicić" - Heather miesiąc temu rozwiodła się z Richiem Samborą, a Jack rozstał się z żoną w ubiegłym roku. Plotki o ich romansie pojawiły się w marcu, wtedy jednak para zaprzeczała...

 • Bon Jovi: Gitarzysta po rozwodzie

  W środę, 11 kwietnia, sąd w Los Angeles oficjalnie zakończył blisko 13-letnie małżeństwo Richiego Sambory (48 l.), gitarzysty Bon Jovi, i aktorki Heather Locklear (46 l.).

 • Alfabet "Melrose Place"

  ...aktorów z klasyku Spellinga: Laura Leighton (Sydney wróciła zza grobu), Thomas Calabro, Josie Bisset, Daphne Zuniga i... Heather Locklear, której udział, i tym razem, miał uratować "MP" przed zdjęciem(...) chciał podpisać kontrakt tylko na połowę 6. serii. Pojawił się w jednym odcinku. Powód? Z powodu ciąży Locklear przyśpieszono zdjęcia do transzy i terminy kolidowały mu z godzinami pracy na planie filmu...

 • Bon Jovi: Gitarzysta zdradzał żonę?

  Informowaliśmy już, że Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Jeden z plotka rskich magazynów poinformował, że powodem rozstania muzyczno-filmowej pary jest 39-letnia brunetka Stephanie Heaton, była asystentka gitarzysty.

Wideo na temat: heather locklear plotki
 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: heather locklear plotki