• Informacje na temat:

  heather locklear plotki

Artykuły na temat: heather locklear plotki
 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

 • Bon Jovi: Gitarzysta po rozwodzie

  W środę, 11 kwietnia, sąd w Los Angeles oficjalnie zakończył blisko 13-letnie małżeństwo Richiego Sambory (48 l.), gitarzysty Bon Jovi, i aktorki Heather Locklear (46 l.).

 • Bon Jovi: Gitarzysta zdradzał żonę?

  Informowaliśmy już, że Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Jeden z plotka rskich magazynów poinformował, że powodem rozstania muzyczno-filmowej pary jest 39-letnia brunetka Stephanie Heaton, była asystentka gitarzysty.

 • Bon Jovi: Gitarzysta rozwodzi się

  Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z aktorką Heather Locklear (45 l.), znaną z serial u "Dynastia". Po 11 latach małżeństwa para zdecydowała się rozstać. Rzeczniczka aktorki potwierdziła te informacje, dodając tylko, że "to prywatna sprawa i nie będzie więcej komentarzy na ten temat".

 • Bon Jovi: Romans powodem rozwodu?

  Richie Sambora, 47-letni gitarzysta grupy Bon Jovi, przekonuje, że jego obecny związek z aktorką Denise Richards (35 l.), nie był powodem jego niedawnego rozwodu z Heather Locklear (45 l.), gwiazdą serial u "Dynastia". Pojawiły się bowiem pogłoski, że rockman spotykał się z Richards jeszcze w czasie trwania małżeństwa.

 • Bon Jovi: Gitarzysta chce ślubu

  Na początku roku w atmosferze skandalu rozpoczął się związek Richie Sambory (47 l.), gitarzysty rockowej grupy Bon Jovi, i aktorki Denise Richards (35 l.), byłej dziewczyny Bonda z filmu "Świat to za mało". W tym czasie kończyły się ich głośno komentowane małżeństwa z aktorami Heather Locklear i Charlie Sheenem. Muzyk uznał, że kontrowersje wokół jego nowego związku ucichły i obecnie na poważnie...

 • Tommy Lee: Kolejny romans?

  ...także narzeczeni Justin Timberlake i Cameron Diaz. Przypomnijmy, że Tommy Lee ma za sobą małżeństwo z Pamelą Anderson, a także liczne romanse m.in. z aktorką Heather Locklear, modelkami Naomi Campbell...

Dyskusje na temat: heather locklear plotki