• Informacje na temat:

  helen hunt i

Artykuły na temat: helen hunt i
 • Helen Hunt w szpitalu po wypadku samochodowym

  Aktorka Helen Hunt trafiła do szpitala po groźnie wyglądającym wypadku samochodowym w Los Angeles. Portal TMZ. com udostępnił nagranie ze zdarzenia, na którym widać, jak samochód, w którym znajdowała się Hunt, przewraca się na bok po zderzeniu z innym pojazdem.

 • Helen Hunt reżyseruje

  Helen Hunt ( "Lepiej być nie może" ) zadebiutowała na fotelu reżyserskim. "Then She Found Me" będzie można zobaczyć we wrześniu na festiwalu filmowym w Toronto.

 • Helen Hunt: Debiut reżyserski

  Helen Hunt ( "Lepiej być nie może " , "Czego pragną kobiety" ) w filmie "Then She Found Me" nie tylko zagra główną rolę, zajmie się także reżyserią obrazu. Będzie to jej debiut po drugiej stronie kamery w filmie fabularnym.

 • Nowa komedia Helen Hunt

  Helen Hunt, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Lepiej być nie może" , przygotowuje się do występu w komedii "Timepiece". Jak podaje witryna TV Guide Online , aktorka postanowiła zostać również producentką obrazu, którego budżet szacowany jest na razie na około 20 mln dolarów. Udziałem w filmie zainteresowani są Anne Heche i Mike Meyers.

 • Uwodzicielska Helen Hunt

  Zdobywczyni Oscara Helen Hunt ( "Lepiej być nie może" , "Czego pragną kobiety" ) zagra główną rolę w filmie "A Good Woman". Będzie w nim sprytną uwodzicielką, która odbiera męża młodszej kobiecie, granej przez Scarlett Johansson ( "Ghost World" ). Za kamerą stanie Mike Barker, twórca filmów "Spisek doskonały" i "Zabić króla" .

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?

 • Hunt zastąpi Maurę Tierney?

  Helen Hunt dostała propozycję zagrania głównej roli w serial u stacji NBC "Parenthood".

 • WWF: Nowe filmy gwiazd kina

  ..."Hotel Noir" z Rufusem Sewellem, Dannym DeVito i Rosario Dawson w obsadzie, "Otwarte serce" z Juliette Binoche, "Sesje" z Helen Hunt i "Kwiaty wojny" z Christianem Balem - m.in. te nowe filmy obejrzeć można na trwającym 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • Kontrowersje wokół filmu "Pay It Forward"

  Hollywoodzka premiera filmu "Pay It Forward", z udziałem takich gwiazd jak Kevin Spacey, Helen Hunt i Joel Haley Osment, wzbudziła falę protestów ze strony organizacji skupiających działaczy pochodzenia afro-amerykańskiego. Powodem tego jest fakt, iż bohater grany przez Spacey'a w pierwowzorze literackim był Murzynem.

 • Amerykańska premiera "Cast Away"

  Już dawno żadna premiera w Hollywood nie zgromadziła takich tłumów, jak pokaz najnowszego filmu Roberta Zameckisa "Cast Away", z Tomem Hanksem w roli głównej. W niedzielę, 10 grudnia, fani i przyjaciele gwiazdora stawili się w komplecie. Swoją obecnością pokaz uświetnili: Michelle Pfeiffer, Chevy Chase, Halle Barry, Helen Hunt i oczywiście żona aktora Rita Wilson.

Zdjęcia na temat: helen hunt i
Wideo na temat: helen hunt i
 • Helen Hunt na wakacjach

  45-letnia aktorka Helen Hunt uprawia windsurfing podczas wakacji z rodziną na hawajskiej wyspie Maui.

Dyskusje na temat: helen hunt i