• Informacje na temat:

  helen hunt zdjęcia

Artykuły na temat: helen hunt zdjęcia
 • "Świat w ogniu: Początki": Serial o początku II wojny światowej w gwiazdorskiej obsadzie

  Poruszająca, wielowątkowa historia, opowiadająca o początkach II wojny światowej. Serial BBC One "World on Fire" gromadzi prawdziwe gwiazdy, w obsadzie m.in. Helen Hunt, Lesley Manville, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Zofia Wichłacz.

 • Nowa komedia Helen Hunt

  Helen Hunt, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Lepiej być nie może" , przygotowuje się do występu w komedii "Timepiece". Jak podaje witryna TV Guide Online , aktorka postanowiła zostać również producentką obrazu, którego budżet szacowany jest na razie na około 20 mln dolarów. Udziałem w filmie zainteresowani są Anne Heche i Mike Meyers.

 • "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  Na pomysł stworzenia historii o protestanckim pastorze Ericu Camdenie i jego bliskich wpadła Brenda Hampton, współtwórczyni m.in. serialu "Szaleję za tobą" z Helen Hunt w jednej z głównych ról. Jej(...) sezonu Mary wpadała w coraz większe kłopoty, aż w końcu jej serialowi rodzice zdecydowali, iż powinna przeprowadzić się na stałe do dziadków. Również zdjęcia bardzo skąpo odzianej Mackenzie Rosman...

 • Uwodzicielska Helen Hunt

  Zdobywczyni Oscara Helen Hunt ( "Lepiej być nie może" , "Czego pragną kobiety" ) zagra główną rolę w filmie "A Good Woman". Będzie w nim sprytną uwodzicielką, która odbiera męża młodszej kobiecie, granej przez Scarlett Johansson ( "Ghost World" ). Za kamerą stanie Mike Barker, twórca filmów "Spisek doskonały" i "Zabić króla" .

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  ...wielowymiarowych postaci. W jednym z moich ulubionych odcinków pracowałam pod okiem Helen Hunt. Pamiętam jeszcze czasy, a było to lata temu, kiedy aktorzy filmowi stronili jeszcze od produkcji telewizyjnych, które(...) niego bardzo trudne. - Przełom nastąpił kiedy Helen Hunt zdobyła tego samego roku Oskara i nagrodę Emmy. Zrobiła coś, czego nie dokonał nikt inny przed nią - była pierwsza. Miała świetną passę - najpierw...

 • Tom Hanks na bezludnej wyspie

  Tom Hanks prawie oszalał w czasie czterech samotnie spędzonych miesięcy na niewielkiej tropikalnej wyspie, na której kręcono zdjęcia do najnowszego filmu z jego udziałem. Zdobywca dwóch Oscarów musiał się rozstać ze swoją filmową partnerką Helen Hunt, by zrealizować ważne dla obrazu "Cast Away" sceny w tym odludnym miejscu.

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  ...wirus HIV. Do aktorstwa wróciła dopiero w wieku 27 lat. Jedną z jej pierwszych ról była atrakcyjna Lesley w dramacie "Stealing Home", w którym zagrała obok takich gwiazd jak Jodie Foster, Helen Hunt czy Mark Harmon. Występowała także na deskach teatralnych w "Carnal Knowledge", "Triplets in Uniform" czy "Zastrozzi, the Master of Discipline". Zanim zaproponowano jej jedną z głównych ról...

 • Mike Myers inspektorem Clouseau

  Już od kilku miesięcy wiadomo, że powstanie remake komedii "Różowa Pantera", w której niezapomnianą kreację stworzył Peter Sellers. Jeszcze do niedawna utrzymywano, że rolę słynnego inspektora Jacquesa Clouseau zagra Kevin Spacey, ale on sam szybko zdementował tę informację. Teraz podjęto ostateczną decyzję i z całą pewnością można stwierdzić, że inspektora zagra Mike Meyers, amerykański komik, znany z filmów o agencie Austinie Powersie.

 • Ed Harris w dramacie

  Ed Harris ( "Pollock" , "Godziny" ) zagra główną rolę w filmie "Winter Passing". Będzie to opowieść o pisarzu-odludku, który po latach rozłąki ponownie spotyka swoją córkę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.

 • "Collateral": Farina detektywem

  Dennis Farina ( serial "Crime Story", "Przekręt" , "Kasa albo życie" ) dołączył do obsady dreszczowca "Collateral". Jednocześnie poinformowano, że z występu w tym filmie zrezygnował Val Kilmer ( "Święty" ). Zdjęcia do projektu rozpoczną się w październiku.