• Informacje na temat:

  helen mirren zdjęcia

Artykuły na temat: helen mirren zdjęcia
 • Ian McKellen uwiedzie Helen Mirren

  ...23 kwietnia w Londynie rozpoczęły się zdjęcia do dramatu "The Good Liar", w którym na dużym ekranie po raz pierwszy spotykają się zdobywczyni Oscara Helen Mirren ("Królowa") oraz dwukrotnie nominowany do Oscara Ian McKellen ("Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia"). Bill Condon, nagrodzony Oscarem scenarzysta "Bogów i potworów", wyreżyseruje i wyprodukuje film na podstawie scenariusza napisanego...

 • Charlize Theron i Helen Mirren w "Szybkich i wściekłych 9"

  Charlize Theron, która wcieliła się w antagonistkę w ósmej części "Szybkich i wściekłych", oraz Helen Mirren, która debiutowała w tym filmie jako matka Deckarda Shawa (Jason Statham), powtórzą swoje role w dziewiątej części cyklu.

 • Helen Mirren odmówiła królowej

  Helen Mirren, zdobywczyni Oscara za rolę królowej Elżbiety II w filmie "Królowa" , odrzuciła zaproszenie brytyjskiej monarchini na wspólny obiad.

 • Helen Mirren: Piękna?

  Helen Mirren pojawiła się na kartach kalendarza Pirelli, jej urodę docenił magazyn "People" - aktorka znalazła się na liście najpiękniejszych kobiet na świecie. Sama przyznaje jednak, że nie lubi słowa "piękno".

 • Helen Mirren odkrywa hinduskie smaki

  Helen Mirren ("Królowa") i Manish Dayal ("Uczeń czarnoksiężnika") dołączyli do obsady kulinarnego komediodramatu "Hundred-Foot Journey", który wyprodukuje hollywoodzkie studio DreamWorks.

 • Helen Mirren ma dublerkę młodszą o 39 lat

  Mimo 69 lat brytyjska aktorka Helen Mirren wygląda tak kwitnąco, że na planie jej nowego filmu "Eye in the Sky" wspomaga ją młodsza aż o 39 lat dublerka!

 • Walters i Mirren nagie

  Julie Walters ( "Billy Elliot" ) i Helen Mirren ( "Gosford Park" ) zagrają w filmie opowiadającym historię Tricii Stewart i Angeli Baker, które by zebrać pieniądze dla fundacji wspomagającej leczenie chorych na białaczkę, postanowiły wydać kalendarz z aktami. Modelkami zostały same pomysłodawczynie projektu i ich znajome z Women's Institute.

 • Helen Mirren: Przeklęte bikini

  Brytyjska aktorka Helen Mirren przyznała, że słynne zdjęcie w czerwonym bikini, które zrobiono jej trzy lata temu, będzie prześladować ją do końca życia.

 • Helen Mirren: Pewność siebie to umiejętność olewania

  Z wiekiem nie nabierasz większej pewności siebie, po prostu mniej się przejmujesz - zapewnia Helen Mirren. Dodaje, że jej życiową dewizę możemy znaleźć na kubkach, brzmi ona: "keep calm and carry on".

 • Helen Mirren tajnym agentem

  Helen Mirren z taką łatwością grała szpiega-weterana w filmie "Red", który 22 października wejdzie do polskich kin, że ekipa filmowa zaczęła się zastanawiać, czy aktorka naprawdę nie jest tajnym agentem.

Wideo na temat: helen mirren zdjęcia
 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  , rozwijam się zawodowo. Dzięki niej miałam okazje widzieć wspaniałe kreacje hollywoodzkich gwiazd takich jak Nicole Kidman czy Helen Mirren. To jest dla mnie istotna informacja, jaki rodzaj tkaniny i jaki fason dobrze się prezentuje np. na zdjęciach, bo zupełnie inaczej to wygląda na żywo – mówi Teresa Rosati.