• Informacje na temat:

  henry farrell zdjęcia

Artykuły na temat: henry farrell zdjęcia
 • Colin Farrell ma dziewczynę! Czy Alicja Bachleda-Curuś też jest gotowa na nową miłość?

  Od momentu rozstania z Colinem Farrellem (39 l.) Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) nie zaangażowała się w żaden poważny związek. Podobnie było w przypadku samego aktora, ale niedawno coś się zmieniło i był widziany na randce z tajemniczą kobietą.

 • Farrell: Zakochałem się w prymusce

  W Hollywood jednym tchem wymieniano tytuły filmów, w których zagrał i nazwy hoteli, które zdemolował. Ale teraz jest inaczej. Miłość całkowicie go zmieniła!

 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: Skazani na siebie

  Jest w życiu Alicji Bachledy-Curuś (35 l.) mężczyzna, z którego aktorka jest dumna i którego kocha bezgranicznie. To jej syn Henry-Tadeusz (9 l.). Ale w życiu aktorki jest również drugi mężczyzna, który na zawsze pozostanie jedną z najważniejszych osób dla niej. To Colin Farrell (42 l.), ojciec jej syna.

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Nowa miłość wyzwoli Alicję Bachledę-Curuś?! Colin Farrell nie jest zadowolony!

  Piękna, ambitna, utalentowana. Aż trudno uwierzyć, że od kilku lat Alicja Bachleda-Curuś była singielką... Jako matka samotnie wychowująca synka Henry’ego (7 l.), aktorka nie szukała miłości. Ale(...)... Na wielu zdjęciach, które aktorka zamieszcza ostatnio na swoim profilu na Instagramie, pojawia się koszykarz. Choć nie padły jeszcze oficjalne deklaracje, znajomi Alicji wiedzą, że od Wielkanocy...

 • Alicja Bachleda-Curuś na spacerze z synem. Aktorka pochwaliła się wspólnymi zdjęciami

  ...dzieciństwo, coraz częściej jego zdjęcia można zobaczyć w mediach. Ostatnio aktor Colin Farrell zabrał syna na wywiad, fotografując się z nim pod budynkiem telewizji. Wypowiedział się także na jego temat(...)Aktorka, która od lat mieszka w USA, opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia relacjonujące ostatni wspólny spacer z synem. Alicja uchwyciła bajeczną okolicę Malibu i moment, w którym syn zdobywa...

 • Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z sobowtórem Farrella!?

  ...istotnie tak jest? Gdy patrzymy na zdjęcia, na których tajemniczy przystojniak troskliwie usadza Henry’ego w aucie, wkłada zakupy do bagażnika i odjeżdża z Alicją do domu, coś nam jednak nie daje(...)Supermarket Ralph’s w Studio City w dolinie San Fernando w Los Angeles. Tu kilka dni temu słynna góralka robiła zakupy. Nie sama… Towarzyszył jej 5-letni synek Henry Tadeusz, owoc związku...

 • Alicja Bachleda-Curuś przez przypadek ujawniła wizerunek syna! Ale afera

  Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) od samego początku bardzo chroniła prywatność swojego syna. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, a zdjęcie twarzy Henryego Farrella zobaczył cały świat!

 • Alicja Bachleda-Curuś przyjaźni się z byłym partnerem?! Wszystko dla syna!

  Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) jest dumną mamą 10-letniego Henry'ego Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell (43 l.). To właśnie ze względu na syna byli partnerzy podjęli ważne decyzje i starają się dotrzymywać słowa.

 • Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Ale wyrósł!

  Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) bardzo rzadko publikuje zdjęcia syna, lecz tym razem zrobiła wyjątek. Na fotce widać, że chłopiec już nieźle wyrósł. W końcu niedawno skończył 10 lat!