• Informacje na temat:

  henryk talar

Artykuły na temat: henryk talar
 • Henryk Talar: Złożone postaci

  Popularny kinowy i teatralny aktor Henryk Talar obchodzi w czwartek, 25 czerwca, 75. urodziny. "Aktorstwo Talara kojarzy się przede wszystkim z wydobywaniem ciemnych, niepokojących rysów ludzkiej natury" - pisał o artyście Janusz R. Kowalczyk w tekście w portalu Culture.pl.

 • Henryk Talar jako policyjny archiwista

  Henryk Talar, który zagrał w wielu sensacyjnych produkcjach, w nowym serialu TVP kreuje tytułową postać policyjnego archiwisty. Choć w "Archiwiście" nie zabraknie scen akcji oraz wątków sensacyjnych, będzie też sporo pogłębionych portretów psychologicznych. "To jest ballada o człowieku" - mówi odtwórca głównej roli.

 • Henryk Talar: Każdy może odnieść sukces

  Ostatnio spędza pan dużo czasu w lesie. Henryk Talar: - Jestem człowiekiem z lasu, z Podbeskidzia, ze wsi Kozy. Dla mnie nie jest to straszne miejsce. Co przekonało pana do przyjęcia roli(...) zostali wymienieni, łącznie ze sprzątającymi, a ja pojawiłem się na końcu, w "inni...".  Tak naprawdę debiutowałem u Henryka Kluby w "Opowieści w czerwieni" (1974 r.). Zagrałem u boku Janka Nowickiego...

 • "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  W Żyrardowie trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Archiwista" w reżyserii Macieja Żaka. W rolach głównych występują Henryk Talar i Paulina Gałązka. Produkcja trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2020 roku.

 • "Kryminalni": Import gwiazd

  W kolejną sobotę, w "Kryminalnych" pojawi się prawdziwy, aktorski gwiazdozbiór! W 91. odcinku gościnnie wystąpią m.in. Henryk Talar oraz gwiazdy "importowane" z innych seriali - Leszek Lichota ("Na Wspólnej") i Arkadiusz Janiczek ("Złotopolscy").

 • Dubbing dookoła świata

  Zakończono nagrywać dubbing do filmu "W 80 dni dookoła świata" . Aktorzy, którzy użyczyli głosów głównym postaciom opowieści stworzyli prawdziwe osobowości. W polskiej wersji historii wystąpili między innymi Bartosz Opania (Fileas Fogg), Małgorzata Kożuchowska (Monique), Henryk Talar (Lord Kelvin).

 • "Trick" Chyry i Adamczyka

  Scenami z Afganistanu, inscenizowanymi na Stadionie Dziesięciolecia, rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Trick" w reżyserii Jana Hrynika. Na planie filmu zgromadzono znakomitą obsadę aktorską. W rolach głównych wystąpią : Andrzej Chyra, Piotr Adamczyk, Marian Dziędziel, Henryk Talar.

 • "Sługi boże": Bartłomiej Topa na tropie zbrodni

  Kryminał "Sługi boże" wejdzie do kin już 16 września. Nieoczywista fabuła, mroczna tajemnica oraz mocne kreacje wybitnych polskich aktorów dają nadzieję na kino gatunkowe na wysokim poziomie. Na ekranie, w głównych rolach, zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowską oraz Małgorzatę Foremniak. Towarzyszyć im będą m.in. Henryk Talar, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Stelmaszyk. Prezentujemy pierwszy...

 • Polski "Mały Jakub" na festiwalu w Kairze

  ...: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar i Radosław Pazura.

 • Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Najnowszy fabularny film Janusza Kijowskiego "Kameleon" to kryminał, nawiązujący do kina moralnego niepokoju. Ogólnopolska premiera obrazu odbyła się w poniedziałek, 19 listopada, w Olsztynie. W roli Kameleona występuje Piotr Machalica. W filmie grają także: Artur Steranko, Ewa Błaszczyk, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Krzysztof Stroiński, Henryk Talar, Karol Strasburger i Marcin Troński.

Zdjęcia na temat: henryk talar
Wideo na temat: henryk talar
 • Henryk Talar spełniony aktor

  Niezwykły aktor i wspaniały gawędziarz. Z zapałem przekonuje spotkanych na swojej drodze ludzi, że w życiu wszystko jest możliwe. Wystarczy zmierzyć się ze swoimi marzeniami. On tak zrobił i wygrał.

Dyskusje na temat: henryk talar