• Informacje na temat:

  henryk talar aktor

Artykuły na temat: henryk talar aktor
 • Henryk Talar: Złożone postaci

  Popularny kinowy i teatralny aktor Henryk Talar obchodzi w czwartek, 25 czerwca, 75. urodziny. "Aktorstwo Talara kojarzy się przede wszystkim z wydobywaniem ciemnych, niepokojących rysów ludzkiej natury" - pisał o artyście Janusz R. Kowalczyk w tekście w portalu Culture.pl.

 • Henryk Talar: Każdy może odnieść sukces

  Niezwykły aktor i wspaniały gawędziarz. Z zapałem przekonuje spotkanych na swojej drodze ludzi, że w życiu wszystko jest możliwe. Wystarczy zmierzyć się ze swoimi marzeniami. On tak zrobił i wygrał.

 • "Sługi boże": Bartłomiej Topa na tropie zbrodni

  Kryminał "Sługi boże" wejdzie do kin już 16 września. Nieoczywista fabuła, mroczna tajemnica oraz mocne kreacje wybitnych polskich aktorów dają nadzieję na kino gatunkowe na wysokim poziomie. Na ekranie, w głównych rolach, zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowską oraz Małgorzatę Foremniak. Towarzyszyć im będą m.in. Henryk Talar, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Stelmaszyk. Prezentujemy pierwszy...

 • "Kryminalni": Import gwiazd

  W kolejną sobotę, w "Kryminalnych" pojawi się prawdziwy, aktorski gwiazdozbiór! W 91. odcinku gościnnie wystąpią m.in. Henryk Talar oraz gwiazdy "importowane" z innych seriali - Leszek Lichota ("Na Wspólnej") i Arkadiusz Janiczek ("Złotopolscy").

 • Roman Wilhelmi: Despota z sercem na dłoni

  ...– I tak będę wielki! – wykrzyknął Roman Wilhelmi, gdy na egzaminie usłyszał, że na aktora jest za niski. I udowadniał to, robiąc z każdej roli perełkę.

 • Film z Zamachowskim jedzie do Cannes

  Film krótkometrażowy "Ostatni walc" z główną rolą Zbigniewa Zamachowskiego reprezentuje Polskę na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes. Popularny aktor gra w filmie przebiegłego biznesmena, który prowadzi szemrane interesy.

 • Dni Romana Wilhelmiego w Poznaniu

  Pokazy filmów, wystawa zdjęć, prezentacje teatralne i filmowe złożą się na Dni Romana Wilhelmiego w Poznaniu. W listopadzie upływa 20. rocznica śmierci aktora, pamiętanego m.in. z ról w serialach "Czterej pancerni i pies", "Alternatywy 4" i "Kariera Nikodema Dyzmy".

 • Piekorz zastąpi Machalicę na dyrektorskim stanowisku w Częstochowie

  Reżyserka filmowa i teatralna Magdalena Piekorz zastąpi pod koniec wakacji aktora i reżysera Piotra Machalicę na stanowisku dyrektora artystycznego Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

 • Gwiazdy czytają Sapkowskiego

  W studiu Polskiego Radia trwa nagrywanie audiobooka. "Bożych bojowników" Andrzeja Sapkowskiego czyta prawie 200 aktorów, m.in. Lesław Żurek, Mirosław Zbrojewicz i Adam Ferency.

 • "Pętla" Patryka Vegi: Antoni Królikowski i "dziesięć scen seksu bez Viagry"

  Warnke, Rafał Cieszyński, Dagmara Kaźmierska, Maciej Zacharzewski, Sylwia Nowak i Henryk Talar. "Pętla" ma trafić do kin 4 września.(...), z jakimi się styka i rzeczy, które z nimi wyprawia jest czymś, czego raczej w życiu prywatnym nie zaznam i nie chcę zaznać" - mówi aktor, poczym dodaje z konfuzją: "Tak naprawdę nie bardzo wiedziałem...

Zdjęcia na temat: henryk talar aktor
Wideo na temat: henryk talar aktor
 • Henryk Talar spełniony aktor

  Niezwykły aktor i wspaniały gawędziarz. Z zapałem przekonuje spotkanych na swojej drodze ludzi, że w życiu wszystko jest możliwe. Wystarczy zmierzyć się ze swoimi marzeniami. On tak zrobił i wygrał.