• Informacje na temat:

  herbuś barański

Artykuły na temat: herbuś barański
 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • 11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z Tomaszem Barańskim

  Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par" - tak zapamiętał tamte czasy Tomasz Barański. A jakie taneczne gwiazdy Edyta Herbuś odkryje w drugim odcinku "World of Dance(...)Już jako 11-letnia dziewczynka wyjechała na obóz taneczny. Jednym z jej kolegów był... Tomasz Barański. "Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły 'Step by...

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Edyta Herbuś znów rozgrzała fanów

  Edyta Herbuś podzieliła się z fanami kolejną gorącą fotografią. Tancerka i aktorka opublikowała w swojej internetowej galerii zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym śmiało eksponuje biust!

 • Herbuś w INTERIA.PL!

  W piątek, 7 grudnia o godzinie 14:00 gościem programu "E-misja" w naszej telewizji będzie Edyta Herbuś. Po programie zapraszamy na czata z Edytą, która odpowie na wasze pytania.

 • Herbuś i Maserak znów na scenie

  W najbliższy piątek po raz kolejny będzie okazja, żeby w warszawskim Teatrze Capitol zobaczyć Edytę Herbuś, Ewę Szabatin czy Rafała Maseraka w widowisku tanecznym "Lady Fosse".

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

 • Klaudia Halejcio: Czuję się odważniejsza i silniejsza

  ...- Każda kolejna propozycja zawodowa to forma docenienia tego, co robię - mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że dzięki temu z każdą kolejną rolą czuje się odważniejsza i silniejsza. Zdaniem Tomasza Barańskiego, uznanie w postaci nagród jest potrzebne, by czuć, że robi się coś ciekawego i potrzebnego ludziom.

 • Tańczące gwiazdy u Stefano

  ...pojawiają się m.in.: Edyta Herbuś, taneczna partnerka Stefano Ewa Szabatin, Alessia Surova (Terrazzino związany z nią jest prywatnie), Kinga Jurecka, Rafał Maserak, Robert Kochanek i Tomasz Barański.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  ..."Tańca z gwiazdami" w 2005 r., w którym wraz z Edytą Herbuś zdobyli trzecie miejsce, dodatkowo przysporzył mu rzeszy fanów oraz pokazał, że nie jest tylko zdolnym aktorem, ale także świetnym tancerzem. Od(...) Barańskiego "Nad rzeką, której nie ma" (1991). Od tamtej pory grywał role pierwszo- i drugoplanowe w takich filmach jak: "Pożegnanie z Marią" (1993), "Wrony" (1994) i "Dama Kameliowa" (1995). Później przez...

Zdjęcia na temat: herbuś barański
Wideo na temat: herbuś barański
Dyskusje na temat: herbuś barański