• Informacje na temat:

  herbuś po rozstaniu

Artykuły na temat: herbuś po rozstaniu
 • Herbuś rozstała się z Trelińskim

  Edyta Herbuś zakończyła swój trwający ponad dwa lata związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim. W rozmowie z jednym z magazynów wyznała, że uczucie między nimi po prostu wygasło!

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Edyta Herbuś zagra u Trelińskiego?

  Jej mężczyzna zawsze zatrudniał w filmach kobiety, które kochał. Czy Edyta Herbuś wystąpi w filmie Mariusza Trelińskiego?

 • Edyta Herbuś: Największa wartość w życiu

  Więzi z ludźmi są w życiu najważniejsze - mówi Edyta Herbuś. W dzieciństwie jej największym marzeniem było naprawienie małżeństwa rodziców, by rodzina znów mogła być razem. Przyszła gwiazda już wtedy uwielbiała święta Bożego Narodzenia spędzane ze wszystkimi bliskimi jej osobami.

 • Herbuś w łóżku z Terrazzino

  Fascynacja, namiętny seks i... poważne kłopoty. Pino (Stefano Terrazzino) może stracić kontrolę nad swoim życiem. Żeby zdobyć kolejnego mężczyznę, Aneta (Edyta Herbuś) wykorzysta swój urok, temperament i intrygi.

 • Edyta Herbuś: Miłość nigdy nie umiera

  Jesienią zeszłego roku Edyta Herbuś (32 l.) i Mariusz Treliński (51 l.) zakończyli swój dwuletni związek. Wtedy nikt nie mógł w to uwierzyć. Ale stało się! Zostali jednak przyjaciółmi, bo obojgu(...) wzloty i chwilowe zachwiania. Odczuwanie świata mocniej, głębiej, bardziej - to nas z Mariuszem łączy. To duża siła naszego związku - mówiła Herbuś. Znajomi zakochanych myśleli o ich związku podobnie...

 • Tatiana Okupnik w nowej fryzurze wróciła na scenę

  Po rozstaniu z grupą Blue Cafe (2005) Tatiana Okupnik wydała trzy płyty, wzięła udział w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie" (prowadząca), "X Factor" (jurorka) i "Dancing With the Stars. Taniec(...) Cerekwicka , Andrzej Piaseczny , Tatiana Okupnik , Krzysztof Cugowski , Kasia Moś , Tomasz Tomson Lach , Baron , Ania Dąbrowska i Justyna Steczkowska . Wydarzenie prowadzą Edyta Herbuś i Piotr...

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Urbańskiej. Po rozstaniu z Kubiakiem związała się z dziennikarzem i jurorem "Idola" Robertem Leszczyńskim (z nim ma córkę Vesnę), ale ten związek również się rozpadł. Sprawdź tekst piosenki w serwisie(...), Olga Borys, Mariusz Czajka, Katarzyna Glinka, Katarzyna Groniec, Edyta Herbuś, Jan Jankowski, Robert Janowski, Julia Kamińska, Iwona Kmiecik, Joanna Koroniewska, Robert Kudelski, Joanna Kurowska...

 • Eksplozja na planie serialu

  Niechciana ciąża Ewy (Kasia Galica), ognisty romans Pino (Stefano Terrazzino) z Anetą (Edyta Herbuś), burzliwe rozstanie Teresy (Monika Krzywkowska) i Kacpra (Przemysław Sadowski), ucieczka Julii (Adrianna Chlebicka) do Mediolanu... To zaledwie preludium tego, co czeka bohaterów w nowych odcinkach. Zacznie się jak u Hitchcocka - od trzęsienia ziemi, a w kolejnych odcinkach napięcie będzie już...

Zdjęcia na temat: herbuś po rozstaniu
 • Edyta Herbuś i Mariusz Treliński