• Informacje na temat:

  herbuś świat według kiepskich

Artykuły na temat: herbuś świat według kiepskich
 • "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  Już wkrótce na antenę Polsatu powróci "Świat według Kiepskich". W wiosennej ramówce (od 6 marca) Polsat pokaże 12 nowych odcinków(541-552), w których poznamy dalsze losy Kiepskich, Paździochów, Boczka oraz pozostałych mieszkańców osiedla Kosmonautów. Perypetie bohaterów"Świata według Kiepskich", jak zawsze okraszone zostaną potężną dawką humoru i abstrakcyjnych sytuacji. Co wydarzy się wiosną...

 • Herbuś Kleopatrą

  Edyta Herbuś znowu wszystkich zaskoczyła. Co prawda, zagrała już rólkę w serial u "Świat według Kiepskich" i głos świnki w bajce animowanej, ale tego, że pójdzie w ślady Liz Taylor, nikt się chyba nie spodziewał.

 • Dziewczyna gangstera

  Aktorska kariera tancerki Edyty Herbuś rozwija się z prędkością światła. Tym razem zobaczymy ją w serialu kryminalnym TVP 2 "Nowa".

 • "Jak Oni...": Sztuka zagrożona

  W najbliższym programie "Jak ONI śpiewają" odpadnie Robert Moskwa ("M jak miłość") lub Marzena Sztuka ("Świat według Kiepskich").

 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  ...porucznik Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", Jolanta Fraszyńska, czyli Roma Barańska z "Licencji na wychowanie", Magdalena(...) niebezpieczną grę z przeciwnikiem wciąż wyprzedzającym go o krok, odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie, a logika, jaką kieruje się na co dzień, pierwszy raz wpędzi go w pułapkę bez...

 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serial u, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").

 • Polskie hity na jesień 2011

  ..., która pewnego dnia pojawi się w domu Podhoreckich. Kim będzie tajemnicza kobieta? PREMIERA: 07.09 "Świat według Kiepskich" Czy Ferdek weźmie się wreszcie do roboty? Może namówi go do tego(...) ich zapał, a także... notoryczny pech. W drugiej serii zrobi się "światowo". O skromny praski komisariat zahaczą bowiem powiązania międzynarodowego gangu. Pojawią się też nowe postaci, mówiące po...

 • Powinni śpiewać z jajem

  W najbliższym odcinku "Jak oni śpiewają" odpadnie Grażynka z "Klanu" albo Halinka ze "Świata według Kiepskich". Obie serial owe bohaterki są bowiem po sobotnim występie "zagrożone".

 • Jak ONI zaśpiewali!

  W Polsacie ruszył nowy muzyczny show "Jak ONI śpiewają". Powitał widzów gorącymi, latynoskimi rytmami i gwiazdami najpopularniejszych seriali . Waldek Złotopolski zaśpiewał Ricky'ego Martina, a Halinka Kiepska próbowała sił w repertuarze Jennifer Lopez..

 • "Jak Oni śpiewają": Kto odpadnie?

  Dominika Figurska czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Którą widzowie kochają bardziej? Jednej z nich na pewno nie zobaczymy w kolejnych odcinkach "Jak Oni śpiewają".

Wideo na temat: herbuś świat według kiepskich
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

Dyskusje na temat: herbuś świat według kiepskich