• Informacje na temat:

  herde małgorzata

Artykuły na temat: herde małgorzata
 • Menedżerka Kasi Cichopek przerywa milczenie!

  Po aferze z Małgorzatą Herde wiele osób zastanawia się, po co celebrytkom tak naprawdę menedżer. Aldona Wleklak, "opiekunka" m.in. Małgorzaty Sochy i Kasi Cichopek, wyjawia ten sekret.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej! Szokujące!

  Wczoraj jedna z gazet opublikowała informację, że menedżerka Małgorzata Herde "ukradła" swojej podopiecznej, Oli Kwaśniewskiej ćwierć miliona złotych. Cała sprawa bulwersuje, ale i zaskakuje. Skąd bowiem prezydencka córka ma aż tyle pieniędzy?

 • Kto zobaczy "Gladiatora" w Barbakanie?

  Dziękujemy za e-maile od osób, które wyraziły zainteresowanie udziałem w ogólnopolskiej premierze "Gladiatora", która odbędzie się w piątek o godz. 21. Niektórzy przysyłali po kilka takich samych e-maili, jednak dla każdej osoby mamy tylko jedno podwójne zaproszenie.

 • Edyta Górniak o Mai Sablewskiej: Baran jeden

  Maja Sablewska (34 l.) postanowiła skomentować aferę z Małgorzatą Herde. Jej wypowiedź wyraźnie rozśmieszyła Edytę Górniak. Dlaczego?

 • "Fakt": Menedżerka ukradła Kwaśniewskiej ćwierć miliona!

  Sprawa menedżerki gwiazd, Małgorzaty Herde (29 l.) zdaje się nie mieć końca...

 • Kwaśniewska urodzi?

  Była Pierwsza Dama, Jolanta Kwaśniewska , namawia swoją córkę Olę na dziecko. "Zarówno pani Jolanta, jak i jej mąż chcieliby zostać już dziadkami, dają to Oli jasno do zrozumienia" - mówi menedżerka prezydentówny, Małgorzata Herde.

 • Z czego żyje Ola Kwaśniewska?

  ...z "Show". Okazuje się, że Kwaśniewska całkiem nieźle sobie radzi i to bez pomocy rodziców. Na czym więc zarabia? Ola czerpie korzyści materialne z... bywania na imprezach! Małgorzata Herde, menedżerka(...) nie mówi - to nieeleganckie" - poucza Herde na łamach magazynu. Warto dodać, że stawki, które tak rozbawiły znajomych menedżerki wynoszą podobno od 2 do 8 tysięcy złotych. Oczywiście w zależności od...

 • Edyta Herbuś obraziła się na program Szulim!

  ...czytelników i widzów.  Ostatnio głos w dyskusji na temat sensu istnienia tego typu mediów postanowiła zabrać niejaka Małgorzata Herde, menedżerka Oli "nie jestem panienką z pałacu" Kwaśniewskiej i tancerki(...) osoby pracujące w tej branży, które zarabiają na tych samych rzeczach, krytykują swoje koleżanki i kolegów???" - pyta Herde na portalu społecznościowym. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Głos...

 • Edyta Herbuś załamana! Przez aferę...

  Tancerka i salonowa bywalczyni cały czas przeżywa rozstanie z chytrą Małgorzatą Herde. Niestety, bez pomocy i znajomości menedżerki, Edyta nie radzi sobie z kierowaniem swoją karierą. Jak informuje(...), że afera z Herde zaszkodziła jej karierze. Chodzi i żali się na Małgosię, że teraz nikt nowy nie chce z nią współpracować, i co gorsza, boi się,że ten stan rzeczy utrzyma się dalej" - zdradza...

Zdjęcia na temat: herde małgorzata
Wideo na temat: herde małgorzata
 • Maja Sablewska o aferze z Małgorzatą Herde

  Maja Sablewska postanowiła wypowiedzieć się na temat ostatniej afery z Małgorzatą Herde w roli głównej. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Malinowska o zwolnieniu Herde: Były ku temu powody!

  Sprawa chytrej menedżerki Małgorzaty Herde zatrzęsła całym show-biznesem. W jednej chwili z jej usług zrezygnowały wszystkie jej podopieczne. Tabloidy rozpisują się na temat domniemanych kwot, które dłużna jest celebrytkom Herde. Najbardziej stratne są ponoć Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś. Z kolei Karolina Malinowska tak dała się omotać chytrej Małgorzacie, że pisała felietony do jednego

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.