• Informacje na temat:

  herkules-samolot

Artykuły na temat: herkules-samolot
 • Cała prawda o Afganistanie

  ...w historii polskiej telewizji na planie pojawiły się transportery opancerzone "Rosomak" oraz samolot transportowy "Herkules". Bohaterowie używali również słynnych Hummerów i różnego rodzaju broni osobistej...

 • Ruszyły zdjęcia do "Misji: Afganistan"

  ...) oraz poligonowy rejon zurbanizowany (tzw. miasteczko wojskowe). Do zdjęć użyty będzie specjalistyczny sprzęt wojskowy, m.in. rosomaki, hummery, samolot Herkules, a także profesjonalne uzbrojenie...

 • Serialowy przewodnik

  ...wypadek i musi spisać protokół. Przychodzi jej to nie bez trudu. Zobacz najnowsze zdjęcia z serialu "Ja to mam szczęście" "Herkules" odc.3 Ze świątyni Hery ktoś wykrada złoty kielich. Bogini postanawia zniszczyć osadę. Na ratunek prześladowanym mieszkańcom przybywa Herkules. odc.4 Królowa Kamila wzywa Herkulesa do uczestnictwa w święcie na cześć Dionizosa. W spokojnym mieście Meliad...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • Ruszyły zdjęcia do "Misji: Afganistan"

  18 października , zgodnie z planem, rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego odcinka serialu "Misja: Afganistan" realizowanego na zlecenie Canal+ przez Akson Studio. Zdjęcia kręcone będą w Wędrzynie, Powidzu i Warszawie. Zakończą się 26 października.

 • Cała prawda o Afganistanie

  Padł ostatni klaps na planie pierwszego odcinka serialu "Misja: Afganistan". Kolejne odcinki będą kręcone od kwietnia do sierpnia 2012 roku. W roli głównej występuje Paweł Małaszyński ("Katyń", "Skrzydlate świnie", "Świadek koronny").

 • Ruszyły zdjęcia do "Misji: Afganistan"

  27 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Misja: Afganistan" w reżyserii Macieja Dejczera. Emisję serialu na antenie CANAL+ zaplanowano na jesień 2012.

 • Romantyczny buntownik

  Na ostatnie dwa lata skutecznie udało mu się zniknąć z mediów. Wygląda jednak na to, że rok 2012 będzie należał do Pawła Małaszyńskiego. Aktor szykuje prawdziwą ofensywę!

 • Janusz Zakrzeński: Nie tylko Piłsudski

  Wszyscy pamiętamy go z odtwarzanej wielokrotnie Józefa Piłsudskiego, jednak Janusz Zakrzeński był nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. Nie szczędził również czasu i serca na działalność charytatywną.