• Informacje na temat:

  hewitt jennifer

Artykuły na temat: hewitt jennifer
 • Jennifer Love Hewitt dostała mandat!

  Jennifer Love Hewitt (39 l.) złamała przepisy, za co została ukarana.

 • Nieszczęśliwa Jennifer Love Hewitt

  Jennifer Love Hewitt, amerykańska aktorka i piosenkarka, bywa ostatnio bardzo smutna. Po serii nieudanych związków przestała bowiem wierzyć w to, że kiedyś odnajdzie szczęście u boku mężczyzny.

 • Jennifer Love Hewitt urodziła!

  Jennifer Love Hewitt (36 l.) po raz kolejny została mamą!

 • Jennifer Love Hewitt znów do wzięcia

  Aktorka i piosenkarka, Jennifer Love Hewitt rozstała się ze swoim partnerem, Alexem Behem. Byli parą przez dwa lata.

 • Jennifer Love Hewitt: Tak dziś wygląda słynna aktorka!

  Choć kariera Jennifer Love Hewitt (39 l.), znanej chyba najbardziej z serialu "Ich pięcioro", przygasła już kilka lat temu, paparazzi nadal ją śledzą. Ostatnio przyłapali ją w sytuacji codziennej, na ulicy. Aktorkę, która przyzwyczaiła wszystkich do perfekcyjnego wyglądu, tym razem możemy oglądać w zupełnie naturalnym wydaniu. Zobaczcie, jak wygląda dziś, a jak prezentowała się m.in. w początkach...

 • Dwa projekty Jennifer Love Hewitt

  Jennifer Love Hewitt ( "Koszmar minionego lata" , "Wielki podryw" ) będzie w najbliższym czasie bardzo zajęta. W romantycznej komedii "My Romance" nie tylko zagra główną rolę, będzie również film koprodukować w swej firmie LoveSpell Prods. Drugim projektem pięknej aktorki jest przygotowywany dla stacji kablowej dramat "Secrets".

 • "9-1-1": Nowy zwiastun serialu FOX. Jennifer Love Hewitt w obsadzie

  W najnowszym zwiastunie możemy po raz pierwszy zobaczyć nową bohaterkę serialu, czyli Maddie (Jennifer Love Hewitt). Hewitt dołączyła do obsady w tym roku, zastępując Connie Britton ("Nashville", "Friday Light Nights"), która podpisała roczny kontrakt i pojawiła się tylko w pierwszym sezonie produkcji jako Abby Clark. Przypomnijmy, że w najnowszej produkcji Ryana Murphy'ego widzowie będą śledzić...

 • Jennifer Love Hewitt prostytutką

  Amerykańska stacja Lifetime wie, jak zachęcić widzów do oglądania nowego serialu "The Client List". Nic tak nie przyciąga przez telewizory jak roznegliżowana gwiazda.

 • Jennifer Love Hewitt znów jest w ciąży!

  Rok po urodzeniu swojego pierwszego dziecka Jennifer Love Hewitt (35 l.) znów jest w stanie błogosławionym.

 • Jennifer Love Hewitt w komedii

  Młoda hollywoodzka gwiazda Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" ) wystąpi w romantycznej komedii "Why Can't I Be Audrey Hepburn". Rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na zimę 2002 roku. Produkcją zajmie się studio Lakeshore Entertainment, które jest częścią wytwórni Stevena Spielberga, DreamWorks.

Zdjęcia na temat: hewitt jennifer
Wideo na temat: hewitt jennifer
 • Dziewczęca Jennifer Love Hewitt

  31-letnia Jennifer Love Hewitt pozuje fotoreporterom przed spotkaniem z czytelnikami, promującym jej pierwszą książkę "The Day I Shot Cupid".

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...

 • Jennifer Love Hewitt z narzeczonym

  29-letnia aktorka Jennifer Love Hewitt z narzeczonym Rossem McCallem na Dniu Dziecka w Los Angeles 23 listopada.

 • Babadook

  Amelia zmaga się z nieprzewidywalnym zachowaniem syna, który twierdzi, że w domu czyha potwór.

Dyskusje na temat: hewitt jennifer