• Informacje na temat:

  hiszpańska dziewczyna

Artykuły na temat: hiszpańska dziewczyna
 • "Przekręt": Hiszpańska wendeta

  ...: zubożały arystokrata Charlie Cavendish Scott, pół-Cygan, bokser Billy Ayers i jego dziewczyna Lotti Mott (Phoebe Dynevor). Premiera drugiego sezonu serialu "Przekręt" 7 lutego o 22:05 w AXN Black.

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • Cristiano Ronaldo ma już nową dziewczynę!?

  ...potwierdził jednak, że jego klientka nie jest już z Ronaldo. Wszyscy zastanawiali się, co mogło być przyczyną zerwania. Bardzo prawdopodobne, że była nią piękna hiszpańska prezenterka! Zagraniczne media spekulują, że Cristiano Ronaldo spotyka się teraz z niejaką Lucią Villalon. Dziewczyna dodatkowo podsyciła plotki, publikując na Instagramie zdjęcie z piłkarzem. W przeciwieństwie do...

 • Jest polski Oscar! "Ida" ze statuetką Akademii

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny". To pierwsza polska produkcja w historii, której udał się podobny wyczyn.

 • Zdobywca Oscara za rolę w "Pianiście" Romana Polańskiego swoją nową partnerkę zabrał jachtem w podróż wzdłuż francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. Podczas miłosnych zabaw parze zrobiono kilka namiętnych zdjęć pod prysznicem, które opublikował portal justjared.com. Lara jest pierwszą stałą partnerką, jaka pojawiła się u boku aktora po tym, jak w 2009 r. porzuciła go narzeczona, hiszpańska...

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • Karpiel-Bułecka odbił Samborowi dziewczynę? Oto fakty!

  ..."Hiszpańska mucha" w jednym z teatrów. Wyglądała na szczęśliwą...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Al Pacino pochwalił się dziewczyną. Młodszą o 40 lat!

  Amerykański gwiazdor wzbudził sensację, pokazując się ostatnio ze swoją młodą i bardzo atrakcyjną partnerkę! 32-letnia Lucila Sola miała mocne wejście na piątkowym wręczeniu nagród Golden Kamera.

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.