• Informacje na temat:

  hiszpański piosenkarz

Artykuły na temat: hiszpański piosenkarz
 • Ricky Martin: Moim dzieciom nie brakuje matki!

  ...43-letni piosenkarz Ricky Martin od dwóch lat samotnie wychowuje synów bliźniaków - sześcioletnich Matteo i Valentino, których urodziła mu zaprzyjaźniona surogatka. Zdaniem piosenkarza maluchy świetnie radzą sobie bez matki!

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Enrique Iglesias w żałobie. Koronawirus odebrał mu bliską osobę.

  Coraz więcej znanych osób potwierdza zakażenie koronawirusem. Wczoraj informowaliśmy o Księciu Karolu, dziś (26.03) dramatycznym wyznaniem podzielił się piosenkarz Enrique Iglesias (44 l.). Jego ojczym, Carlos Falco, zmarł w wieku 83 lat z powodu koronawirusa.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "To miłość mojego życia"

  Hiszpański piosenkarz Enrique Iglesias wyznał, że była gwiazda tenisa Anna Kournikova jest miłością jego życia, ale nie ma co liczyć na ślub.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Kurnikowa nie chce Iglesiasa!

  Hiszpański piosenkarz (nieco ostatnio zapomniany) Enrique Iglesias (33 l.), żali się, że wielokrotnie próbował przekonać swoją partnerkę, tenisistkę Annę Kurnikową do małżeństwa - ale bez efektu.

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Iglesias zerwał z Kournikową?

  Ostatnio w prasie pojawiły się doniesienia, jakoby 32-letni hiszpański piosenkarz Enrique Iglesias zerwał z 26-letnią tenisistką Anną Kournikową po pięcioletnim związku. Sam Enrique przyznał się do tego w mediach.

 • Członkowie irlandzkiej formacji Westlife, którzy podbijają właśnie listy przebojów swoją nową wersją utworu "Uptown Girl", z repertuaru Billy'ego Joela, postanowili pójść w ślady Christiny Aguilery i nagrają album w języku hiszpańskim.

Wideo na temat: hiszpański piosenkarz
 • Sąd w Hiszpanii uznał 42-latka za syna piosenkarza Julio Iglesiasa. Prawnicy muzyka zapowiadają odwołanie od wyroku

  Hiszpański sędzia orzekł, że istnieją wystarczające dowody, aby stwierdzić, że 43-letni Hiszpan Javier Sanchez jest biologicznym synem znanego piosenkarza Julio Iglesiasa. Artysta latami odmawiał(...) podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem". Wprawdzie Sanchez już w 1992 r. wygrał przed sądem w Walencji proces o uznanie go za syna słynnego piosenkarza, ale sąd drugiej instancji

 • Rafael Nadal się żeni. Wesele na bogato!

  Według hiszpańskiej prasy Rafael Nadal zaprosił na swój ślub 500 gości. Są wśród nich między innymi koszykarz Pau Gasol, piosenkarz Enrique Iglesias, piłkarz Cristiano Ronaldo oraz gwiazdy tenisa: Roger Federer i Carlos Moya, a także król Hiszpanii Juan Carlos. Będzie to najprawdopodobniej najbardziej efektowny ślub w tym roku. Uroczystość odbędzie się 19 października na Majorce w forcie La