• Informacje na temat:

  hity 2009

Artykuły na temat: hity 2009
 • Amazon Prime Video - hity na wyciągnięcie ręki

  Co robić, kiedy kina są zamknięte? Co robić, kiedy nie można wychodzić, bo trwa kwarantanna, a na świecie szaleje koronawirus? Może oderwać się od rzeczywistości i obejrzeć w domu film? Są takie miejsca, gdzie największe hity światowego kina są na wyciągnięcie ręki.

 • Open'er 2009 od A do Z

  ...dekady. Były wszystkie największe hity, perfekcyjne wykonanie i równie dobry spektakl, reżyserowany na żywo przez mistrza ceremonii Mike'a Pattona. Nie tylko fanom się podobało. "Polska ku*** zmasakrowała(...) jeden z najjaśniejszych punktów Open'era 2009. T Taniec. Elektroniki rzeczywiście było mniej, ale to wcale nie znaczy, że mniej było tańca. Pod dużą sceną trudno było ustać na Gossip czy The Prodigy...

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  Mandaryna była jedną z gwiazd koncertu The Rewind Tour, który odbył się w połowie listopada w COS Torwar w Warszawie. Na scenie przypomniała swoje największe hity oraz znane covery z lat 90. Marta Wiśniewska przyznaje, że przed występem towarzyszyły jej ogromne emocje.

 • Pamiętacie Grupę Operacyjną? Mieszko Sibilski kończy 35 lat

  Popularność przyniosły mu viralowe hity o Krzysztofie Kononowiczu i Dodzie. Jednak popularność Mieszka Sibilskiego i Grupy Operacyjnej skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. 9 lutego eks-raper z Zielonej Góry obchodzi 35. urodziny.

 • "Zjazd absolwentów" : Moralny eksperyment

  W tym tygodniu polską premierę mają dwa artystyczne hity szwedzkiego kina dwóch ostatnich lat. "Zjazd absolwentów" Anny Odell to film niewygodny, chwilami wręcz kontrowersyjny.

 • "Jaka to melodia?" najpopularniejsza

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat największe telewizyjne hity wyprodukowała telewizja TVN - wynika z sondażu przygotowanego przez "Rzeczpospolitą". Najpopularniejszym programem jest jednak teleturniej TVP1 "Jak to melodia?".

 • Piotr Kupicha: 10 lat istnienia zespołu Feel porównuję do stuningowanego Ferrari

  Zespół Feel świętuje 10-lecie istnienia. Z tej okazji muzycy nagrali retrospektywny album "Feel The Best" zawierający największe hity zespołu w nowych aranżacjach. 4 czerwca formacja wystąpi podczas koncertu SuperPremiery w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zdaniem Roberta Kupichy ostatnie 10 lat obfitowało zarówno we wzloty, jak i upadki, największe wrażenie robi jednak fakt...

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

 • Life Festival Oświęcim 2016: Queen + Adam Lambert na finał!

  Queen - legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody”, czy "We Are The Champions”. Adam Lambert - młody, utalentowany, niezwykle charyzmatyczny wokalista. Efekt tego połączenia to muzyczny projekt Queen + Adam Lambert. W niedzielę, 19 czerwca, zagrają na finał 7. edycji Life Festival Oświęcim.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.