• Informacje na temat:

  hity minionych lat

Artykuły na temat: hity minionych lat
 • Wygraj gorące hity!

  Na stronach INTERIA.PL możecie wygrać swój własny egzemplarz tej kolekcji. Na płycie "Popcorn Hits Lato 2007" popularnego miesięcznika dla młodzieży "Popcorn", zebrano największe hity, które(...) Clubbers i DJ Magic, można tu znaleźć hity September, Infernal, Alexa Gaudino z Crystal Waters, czy Jay'a Delano. Poza typowo tanecznymi utworami trafiło tu również kilka nagrań hiphopowych. Polski...

 • Zmarł Zbigniew Wodecki. Miał 67 lat

  ...pochowany w ukochanym Krakowie" - czytamy na oficjalnej stronie artysty . Karierę muzyczną Zbigniew Wodecki rozpoczął pod koniec lat 60. jako muzyk związany z Piwnicą pod Baranami i zespołem Anawa. Od 1968 roku, przez pięć lat, akompaniował Ewie Demarczyk. Śpiewać zaczął dopiero w latach 70. W 1973 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka zatytułowana "Tak to ty". Pierwszy album długogrający...

 • Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  Od czasu, kiedy skupiła na sobie uwagę świata za sprawą występu w "Wilku z Wall Street", Margot Robbie nie zwalnia tempa. W ciągu ostatnich pięciu lat współtworzyła aż 19 produkcji, z których kilka to bijące rekordy popularności kinowe hity. W przyszłym roku zobaczymy ją w kontynuacji "Legionu samobójców", w którym ponownie wcieli się w szaloną Harley Quinn.

 • 10 lat temu zmarł Freddie Mercury

  ...szczycie angielskiej listy przebojów, a grupa Queen rozpoczęła tournee po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. W następnych latach muzycy skomponowali takie hity, jak "Somebody To Love", "We Will(...)Freddie Mercury urodził się jako Farookh Bulsara 5 września 1946 roku na Zanzibarze. Jako nastolatek przyjechał do Anglii, gdzie rozpoczął studia w Ealing College of Art. Naukę zakończył dyplomem...

 • Nikt nie powstrzyma "Lejdis"

  Po 19 dniach wyświetlania w kinach "Lejdis" zobaczyło 1.503.408 widzów. Dla porównania największe polskie hity minionych lat nawet po trzech weekendach uzyskiwały o wiele niższą frekwencje widzów: "Jeszcze raz" - 453.424; "Ranczo" - 261.797; "Dlaczego nie!" - 750.924; "Ja wam pokażę" - 937.695; "Tylko mnie kochaj" - 897.088; "Testosteron" - 921.075.

 • Emeli Sandé "Real Life": Proste piosenki dla lepszego świata

  Brytyjczycy często próbują zmierzyć się z klasycznym soulem, jeszcze częściej starając się przy tym wnieść sporo od siebie. Emeli Sandé chyba zrozumiała, że radiowe hity nie przyniosą jej więcej splendoru, więc postawiła na klasyczną formę.

 • Bebe Rexha: O krok od wielkiej kariery

  Bebe Rexha, autorka tekstów i wokalistka, zrobiła sporo w minionym roku dla zbudowania swojej pozycji na rynku muzycznym, jednak wydaje się, że dopiero w ciągu najbliższych miesięcy wokalistka jeszcze mocniej rozwinie skrzydła. Jeżeli tego nie zrobi, być może już na zawsze jej największe hity będą tymi, których nie wykonywała.

 • Zaśpiewali serialowe przeboje

  Piosenki z czołówki ulubionych przez Polaków seriali dawno już trafiły na salony i towarzyszą nam przy okazji różnych miłych wydarzeń. Wszyscy zebrani w Amfiteatrze w Świnoujściu mogli wspólnie z gwiazdami zaśpiewać ulubione serialowe hity na wyjątkowym koncercie "40 lat minęło...czyli Gala piosenki serialowej".

 • Grechuta Festival: Szczególna edycja

  ...9 października minęło 10 lat od śmierci Marka Grechuty. "Z powodu tej rocznicy traktujemy tegoroczną edycję (festiwalu) specjalnie" - powiedziała Danuta Grechuta.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".