• Informacje na temat:

  hobbit

Artykuły na temat: hobbit
 • Odtwórca roli Golluma przeczyta "na żywo" całego "Hobbita"

  Aktor i reżyser Andy Serkis, znany z roli jaskiniowego stwora w filmowym cyklu Petera Jacksona "Władca Pierścieni", będzie w piątek, 9 maja, czytał na żywo książkę "The Hobbit or There and Back Again". Czyli tę, od której zaczęła się fantastyczna kariera pisarska Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Serkis zaczyna publiczne czytanie o godz. 11.00 czasu polskiego. Zaplanowaną na około 10 godzin...

 • Hobbit baseballistą

  Sean Astin, pamiętny hobbit Sam z filmowej trylogii "Władca Pierścieni" , zagra główną rolę w dramacie "The Final Season". Produkcja ma być baseballową wersją słynnego obrazu z 1986 roku "Hoosiers", opowiadającego o drużynie koszykarzy.

 • "Hobbit" przedpremierowo!

  Już 28 grudnia na ekranach polskich kin pojawi się najbardziej wyczekiwany film fantasy 2012 roku, "Hobbit: Niezwykła podróż". Widzowie kin IMAX i Cinema City nie muszą jednak czekać na oficjalną premierę, bowiem najnowsze dzieło Petera Jacksona - nakręcone w technologii 3D - będzie można zobaczyć na specjalnych, przedpremierowych pokazach już od 25 grudnia.

 • Kłopoty "Hobbita"

  Nie zanosi się na to, by reżyser Peter Jackson szybko powrócił do historii Śródziemia. Ekranizacja powieści "Hobbit" J.R.R. Tolkiena napotyka bowiem na kolejne kłopoty. Po problemach z uzyskaniem zgody spadkobierców pisarza na realizację adaptacji, teraz przyszedł czas na batalię prawną pomiędzy dwoma studiami filmowymi.

 • Sepleniący hobbit

  Sean Astin ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Adama Sandlera i Drew Barrymore w powstającej dla wytwórni Columbia Pictures komedii "50 First Kisses". Reżyserem opowieści jest Peter Segal.

 • ENEMEF: Noc "Hobbita"

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. W piątek, 19 grudnia, w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc "Hobbita". Fani Tolkiena wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Rekord otwarcia "Hobbita"

  Ostatnia premiera roku, film "Hobbit: Niezwykła podróż" ustanowił rekord otwarcia spośród wszystkich produkcji goszczących na ekranach polskich kin w minionych 12 miesiącach.

 • "Hobbit" przyciąga turystów

  Film "Hobbit: Niezwykła podróż" wzbudził ogromne zainteresowanie Nową Zelandią, miejscem gdzie Peter Jackson kręci produkcje na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena. W 2013 roku Nowozelandczycy spodziewają się zalewu turystów z całego świata.

 • "Hobbit" podbija Amerykę

  Za sprawą filmu "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", w USA padł w ten weekend rekord grudniowego otwarcia. Nowy film Petera Jacksona zarobił w Stanach aż 84,8 miliona dolarów w ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania!

 • Brytyjska premiera "Hobbita"

  Z udziałem księcia Williama odbyła się w środę, 12 grudnia, brytyjska premiera filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Obraz po raz pierwszy pokazano również w USA, Francji i w Skandynawii.

Zdjęcia na temat: hobbit
Dyskusje na temat: hobbit