• Informacje na temat:

  holly valance

Artykuły na temat: holly valance
 • Zaręczyny Holly Valance

  Holly Valance, nowozelandzka gwiazda pop, przyjęła w tajemnicy oświadczyny. Wybrankiem piosenkarki został 19-letni student Pete Ververis. Para jest podobno zaręczona od dawna, jednak aby utrzymać sprzedaż nagrań wokalistki na dotychczasowym poziomie, wytwórnia płytowa trzymała tę wiadomość w sekrecie.

 • Holly Valance z Van Dammem?

  Jak wieść niesie, były wielki gwiazdor kina akcji Jean-Claude Van Damme ( "Replikant" ), planuje powrót do wysokobudżetowego kina. Belgijski karateka przygotowuje się do roli w obrazie "Uliczny wojownik 2". Być może u jego boku zobaczymy australijską seksbombę, piosenkarkę Holly Valance.

 • Holly Valance: Koniec z nagością

  Holly Valance, pochodząca z Ausrtalii wokalistka pop, która niedawno podbiła listy przebojów nową wersją piosenki "Kiss Kiss", doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, by zrezygnować z pokazywania się w skąpych strojach. Piosenkarka chce, aby doceniano jej głos i talent muzyczny, a nie zgrabne nogi i wydatny biust.

 • Holly Valance: Muzyka to za mało

  Holly Valance, wokalistka, która niedawno podbiła listy przebojów piosenką "Kiss Kiss", uważa, że sama kariera muzczna nie jest w stanie zaspokoić jej ambicji. Spełniona będzie wtedy, gdy zdobędzie sławę także jako aktorka i projektantka mody.

 • Holly Valance i Enrique Iglesias: Duet marzeń

  Holly Valance i Enrique Iglesias to para, którą fani najchętniej chcieli by zobaczyć w duecie. W specjalnej ankiecie, w której udział wzięło 22 tysiące osób, australijska gwiazdka, znana z przeboju "Kiss" oraz syn słynnego Julio Iglesiasa, zyskali ponad jedną trzecią głosów. W pokonanym polu zostawili m.in. takie duety, jak Luciano Pavarotti i Charlotte Church, czy... Robbie Williams i Liam...

 • Jamelia z Bondem?

  Według najnowszych doniesień, dziewczyną Jamesa Bonda w przygotowywanym do produkcji filmie "Casino Royale" ma zostać Jamelia. Brytyjska wokalistka podobno pokonała swoje konkurentki - modelkę Victorię Silverstedt i australijską piosenkarkę Holly Valance.

 • Kylie Minogue nie wdaje się w wojnę słów

  Kylie Minogue, australijska wokalistka pop, która niedawno została pokonana w walce o pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli przez swą rodaczkę Holly Valance, nie dała się wciągnąć w wojnę słów z nową konkurentką. Zamiast tego zdecydowała się wysłać jej faks z gratulacjami.

 • Kylie Minogue w "Grease 3"?

  Jak informuje australijskie pismo kobiece "Women's Day", Kylie Minogue ma wystąpić w trzeciej części znanego musicalu "Grease". Wokalistka podobno zagra córkę głównych bohaterów, w pierwszej części kreowanych przez niezapomniany duet John Travolta i Olivia Newton-John. Plotki głoszą, że kontrkandydatką do tej roli jest inna, popularna ostatnio, australijska wokalistka Holly Valance. Jednak...

 • Dobra passa "Idoli"

  Will Young i Garreth Gates, zwycięzcy brytyjskiej edycji programu "Idol", obronili pierwszą pozycję na liście najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Ich wspólny utwór "The Long And Winding Road", nowa wersja przeboju grupy The Beatles, po raz drugi okazał się najczęściej kupowanym krążkiem na Wyspach. Po piętach depcze im jednak Holly Valance z nowym utworem "Down Boy", który...

 • Delta Goodrem i "Sąsiedzi"

  ..."Nie potrafiłabym być bardziej szczęśliwa" - mówi Delta Goodrem, która grała Ninę Tucker, na wiadomość o zaproszeniu do serialu. W "Sąsiadach" do dalszej kariery wokalnej i aktorskiej startowali m.in. Kylie Minogue, Natalie Imbruglia, Jason Donovan, Guy Pearce i Holly Valance. Nie wiadomo jeszcze, czy kogoś z wyżej wymienionych zobaczymy także w rocznicowym odcinku.