• Informacje na temat:

  holly valance piosenkarka

Artykuły na temat: holly valance piosenkarka
 • Holly Valance: Koniec z nagością

  Holly Valance, pochodząca z Ausrtalii wokalistka pop, która niedawno podbiła listy przebojów nową wersją piosenki "Kiss Kiss", doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, by zrezygnować z pokazywania się w skąpych strojach. Piosenkarka chce, aby doceniano jej głos i talent muzyczny, a nie zgrabne nogi i wydatny biust.

 • Zaręczyny Holly Valance

  Holly Valance, nowozelandzka gwiazda pop, przyjęła w tajemnicy oświadczyny. Wybrankiem piosenkarki został 19-letni student Pete Ververis. Para jest podobno zaręczona od dawna, jednak aby utrzymać sprzedaż nagrań wokalistki na dotychczasowym poziomie, wytwórnia płytowa trzymała tę wiadomość w sekrecie.

 • Holly Valance z Van Dammem?

  Jak wieść niesie, były wielki gwiazdor kina akcji Jean-Claude Van Damme ( "Replikant" ), planuje powrót do wysokobudżetowego kina. Belgijski karateka przygotowuje się do roli w obrazie "Uliczny wojownik 2". Być może u jego boku zobaczymy australijską seksbombę, piosenkarkę Holly Valance.

 • Jamelia z Bondem?

  Według najnowszych doniesień, dziewczyną Jamesa Bonda w przygotowywanym do produkcji filmie "Casino Royale" ma zostać Jamelia. Brytyjska wokalistka podobno pokonała swoje konkurentki - modelkę Victorię Silverstedt i australijską piosenkarkę Holly Valance.

 • Pink inspiruje nastolatki

  Czytelnicy i czytelniczki angielskiego magazynu "Sugar" zdecydowali w specjalnym głosowaniu, że Pink jest ich zdaniem bardziej inspirująca niż Britney Spears. Na trzecim miejscu znalazła się angielska wokalistka Ms Dynamite, a tuż za podium kontrowersyjna Kelly Osbourne, córka słynnego angielskiego wokalisty Ozzy'ego.

 • Lundgren i Van Damme znowu razem?

  Jedna z witryn internetowych doniosła, że dwaj gwiazdorzy filmów akcji zamierzają połączyć swe siły. Jean-Claude Van Damme ( "Za ciosem" ) i Dolph Lundgren ( "Tajny projekt" ) mieliby wystąpić razem w filmie "Streetfighter 2". Pierwszy wspólny film dwóch kinowych wojowników, zrealizowany w 1992 roku "Uniwersalny żołnierz", był największym kasowym sukcesem w filmografii karateki z Brukseli.

Wideo na temat: holly valance piosenkarka
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Manglehorn

  Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring...

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".