• Informacje na temat:

  honey comet 2012

Artykuły na temat: honey comet 2012
 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Występ Justina Biebera poprzedzi Honey

  Honey, czyli Honorata Skarbek wystąpi jako support przed pierwszym polskim koncertem Justina Biebera, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25 marca) w łódzkiej hali Atlas Arena.

 • Viva Comet: Ewa Farna, Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak czy Marina?

  ...23 lutego poznamy laureatów piątej edycji nagród muzycznych Viva Comet przyznawanych przez widzów stacji Viva Polska. Poniżej znajdziecie listę wykonawców nominowanych do tych wyróżnień.

 • Honorata Skarbek kończy 25 lat

  Honorata Skarbek , znana w przeszłości jako Honey , swoją solową karierę rozpoczęła w 2008 roku, udzielając się gościnnie m.in. w utworach raperów. Początkująca wokalistka w 2009 roku wzięła(...) blogów lifestylowych w Polsce. Utwór "No One", tak samo jak single "Runaway" i "Sabotaż" znalazły się na debiutanckim albumie Skarbek pt. "Honey", który ukazał się w marcu 2011 roku, niedługo...