• Informacje na temat:

  honorata skarbek czy ma chlopaka

Artykuły na temat: honorata skarbek czy ma chlopaka
 • Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska razem: "Tylko mój" do filmu "Książę Czaruś"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Tylko mój" promujący animowany film "Książę Czaruś". W piosence połączyły siły wokalistki Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska.

 • "Książę Czaruś": Muzyczne idolki walczą o przystojniaka

  Mają głos, czar oraz wdzięk i nie zawahają się ich użyć. Zobaczcie, która z nich zdobędzie serce przystojnego księcia? Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek i była Miss Polonia - Marcelina Zawadzka razem w wideoklipie do filmu "Książę Czaruś". Takiego teledysku nie miała jeszcze żadna animacja!

 • Magda Wójcik: Co po "Big Brotherze"?

  Zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik opowiedziała nam, jak czuje się po zwycięstwie w show, co zamierza teraz robić i czy planuje kontynuować relację ze swoim "programowym chłopakiem", Olehem Riaszeńczewem.

 • Przyziemna rozmowa

  ...zobaczymy cię na festiwalu w Opolu. Wystąpisz obok takich artystów jak Honorata Skarbek czy Rafał Brzozowski. Nie będziesz się czuła w Opolu trochę nieswojo? - Nie, jadę z całą ekipą, z wielkim zespołem(...)Kiedy usłyszałem, że nagrywasz piosenki Janis Joplin, spodziewałem się soulowych czy niemal chilloutowych interpretacji jej utworów. Tymczasem dostaliśmy płytę w gruncie rzeczy bardzo bluesową...