• Informacje na temat:

  houston i jej dzieci

Artykuły na temat: houston i jej dzieci
 • "Whitney": Cissy Houston i Dionne Warwick zszokowane po premierze dokumentu

  Cissy Houston i Dionne Warwick wystosowały specjalne oświadczenie po premierze filmu dokumentalnego "Whitney", który miał premierę 6 lipca. Kobiety zarzucają twórcy produkcji niepotrzebne nakręcanie afery wokół gwiazdorskiej rodziny.

 • W. Houston opuściła odwyk

  Po pięciu dniach Whitney Houston opuściła klinikę odwykową, w której starała się zwalczyć swoje uzależnienie od narkotyków. Teraz piosenkarka podobno przebywa w wynajętym domu w Atlancie.

 • Mąż Whitney Houston będzie ojcem

  Przygotowujący się do rozwodu z Whitney Houston (43 l.) Bobby Brown (39 l.) nie próżnuje. Wokalista szybko przygruchał sobie nową dziewczynę, a w dodatku Karrine Steffans (28 l.) już jest w ciąży.

 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.

 • Brat Whitney Houston: To moja wina

  Brat Whitney Houston, Michael, wyznał, że to on jest winny uzależnienia swojej sławnej siostry od kokainy. "Czuję się odpowiedzialny za to, że pozwoliłem, by to wszystko zaszło tak daleko" - powiedział roztrzęsiony.

 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  ...22 sierpnia 1999 roku odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny koncert Whitney Houston w naszym kraju. Jak przebiegał koncert mega gwiazdy w Polsce?

 • Whitney Houston: Szokujące informacje o molestowaniu

  Houston zwrócił uwagę na zachowanie wokalistki. "Czuła się niekomfortowo w swojej skórze w niemal każdym wywiadzie. Pomyślałem, że to dziwne zachowanie, które przypomniało mi osoby będące ofiarami(...) była ofiarą molestowania. Nazwisko sprawczyni ujawnił Gary Houston. "Potem rozmawiałem też z Mary Jones , która była wieloletnią asystentką Whitney. To jej Whitney miała jej opowiedzieć o szczegółach...

 • Whitney Houston: Drugie dziecko?

  O wokalnym małżeństwie Whitney Houston i Bobby'ego Browna w ostatnim czasie było głośno przede wszystkim za sprawą ich kłopotów z narkotykami. Wokalistka pod koniec marca ponownie trafiła do ośrodka odwykowego. Obecnie czuje się jednak na tyle dobrze, że zamierza starać się o drugie dziecko.

 • Pozywa Whitney Houston

  Bobby Brown, dawniej gwiazda r'n'b, dziś bardziej znany jako były mąż Whitney Houston, pozywa piosenkarkę do sądu.

 • Whitney Houston w ciąży?

  Whitney Houston, amerykańska gwiazda muzyki pop, i jej mąż Bobby Brown oczekują dziecka. Taką wiadomość przekazał prasie mężczyzna, który przebywa wspólnie z Brownem... w więzieniu.

Wideo na temat: houston i jej dzieci
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  piosenkarki Whitney Houston. Jej ojcem był Bobby Brown - amerykański piosenkarz, raper i tancerz. (CNN Newsource/x-news)(...)Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną