• Informacje na temat:

  houston jej corka

Artykuły na temat: houston jej corka
 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.

 • Szokujący związek córki Whitney Houston!

  ...19-letnia córka zmarłej niedawno piosenkarki Whitney Houston spotyka się z 22-latkiem, który uznawany jest za przyszywanego syna nieżyjącej gwiazdy!

 • Córka Whitney Houston czy Rihanna?

  Kto zagra zmarłą Whitney Houston w filmie poświęconym zmarłej w lutym wokalistce? O rolę starają się piosenkarka Rihanna i Bobbi Kristina, córka nieżyjącej gwiazdy.

 • 18 lat temu Whitney Houston wystąpiła razem z córką w Polsce

  ...​W sierpniu tego roku Whitney Houston obchodziłaby 54. urodziny. Jej śmierć sprzed ponad pięciu lat była szokiem dla milionów fanów. Tych w Polsce również. Przypomnijmy sobie jedyny koncert gwiazdy w naszym kraju, który odbył się 18 lat temu.

 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  ...22 sierpnia 1999 roku odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny koncert Whitney Houston w naszym kraju. Jak przebiegał koncert mega gwiazdy w Polsce?

 • Córka Whitney Houston żoną pasierba gwiazdy

  Bobbi Kristina Brown poinformowała o małżeństwie za pośrednictwem Twittera. Córka Whitney Houston opublikował w internecie zdjęcie obrączek małżeńskich na palcach młodej pary. "Szczęśliwa młoda para tak bardzo zakochana w sobie. Jeżeli to do was wcześniej nie docierało, to zrozumcie to teraz" - napisała Bobbi Kristina Brown do 129 tysięcy osób, które śledzą jej wpisy. Przypomnijmy, że 20-letnia...

 • Whitney Houston: Odwyk dla córki

  Duchowy doradca Whitney Houston usilnie namawia gwiazdę, by po raz kolejny poddała się wraz z mężem, Bobbym Brownem, specjalnej terapii. Będzie to możliwe już niedługo, gdyż mąż wokalistki opuścił w poniedziałek, 22 marca, więzienie - Brown pod koniec lutego trafił bowiem za kratki za złamanie warunków zawieszenia wcześniejszego wyroku, za jazdę po pijanemu.

 • Whitney Houston była biseksualna?

  Ponad pięć lat po śmierci Whitney Houston na jaw wychodzą kolejne informacje o jej życiu. Ponownie głośno zrobiło się o orientacji seksualnej gwiazdy. Tym razem za sprawą dokumentu „Whitney: Can I Be Me”.

 • Bobbi Kristina nie żyje: Gwiazdy wspominają córkę Whitney Houston

  ...złożyły również inne gwiazdy, m.in. Diddy oraz Ciara . Wokalistka umieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem: "Nie mam słów, by opisać losy Whitney i jej córki Bobbi. Modlę się za rodziny Houston(...). Najnowsze informacje mówią, że do śmierci córki Whitney Houston przyczynił się jej partner, Nick Gordon. Wielokrotnie między parą miało dojść do kłótni, a chłopak miał znęcać się nad swoją...

 • Whitney Houston nie żyje

  Gwiazda muzyki pop, aktorka, laureatka nagród Grammy i Emmy, Whitney Houston zmarła w sobotę - poinformował rzecznik rodziny.

Zdjęcia na temat: houston jej corka
Wideo na temat: houston jej corka
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  piosenkarki Whitney Houston. Jej ojcem był Bobby Brown - amerykański piosenkarz, raper i tancerz. (CNN Newsource/x-news)(...)Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną

 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  zmarła w 2012 roku matka Whitney Houston, chciała już córkę u siebie. Jak przyznał, najmilszym wspomnieniem Bobbi Kristiny będzie dla niego jej uśmiech. (CNN Newsource/x-news)(...)Wokalista Bobby Brown wypowiedział się na temat śmierci swojej córki, Bobbi Kristiny. Brown w talk-show „The Real” zdradził, że przez miesiące modlił się i miał nadzieję, że stan dziewczyny się