• Informacje na temat:

  houston ma córkę

Artykuły na temat: houston ma córkę
 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  ...siebie, że jej małżeństwo ma sens. Mówi się, że to przez Bobby’ego uzależniła się od narkotyków. Będąc z nim w związku, trzykrotnie poroniła. Urodziła jedynie Bobbi, córkę, która zresztą podzieliła jej...

 • Bobbi Kristina nie żyje: Gwiazdy wspominają córkę Whitney Houston

  Bobbi Kristina Brown (córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna ) została odłączona od aparatury po sześciu miesiącach. Przypomnijmy, że do szpitala trafiła 31 stycznia, po tym jak nieprzytomną(...) złożyły również inne gwiazdy, m.in. Diddy oraz Ciara . Wokalistka umieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem: "Nie mam słów, by opisać losy Whitney i jej córki Bobbi. Modlę się za rodziny Houston...

 • Bobbi Kristina Brown nie żyje. Rodzina żegna córkę Whitney Houston

  W sobotę (1 sierpnia) rodzina pożegnała zmarłą 26 lipca Bobbi Kristinę Brown, jedyną córkę Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Whitney Houston, amerykańska gwiazda muzyki pop i aktorka, przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Okazało się bowiem, iż na wolności przebywa Desire Weeks, która jakiś czas temu groziła śmiercią jej siedmioletniej córeczce. Na domiar złego Whitney i jej mąż zostali wyrzuceni z pewnego przyjęcia.

 • Whitney Houston: Legenda trwa

  W piątek (9 sierpnia) 50 lat skończyłaby niezapomniana Whitney Houston.

 • Whitney Houston skończyłaby 55 lat. Czego dowiadujemy się z dokumentu "Whitney"?

  ...55 lat temu, 9 sierpnia 1963 roku, na świat przyszła Whitney Houston. O tragicznie zmarłej gwieździe popu znów zrobiło się głośno za sprawą filmu dokumentalnego Kevina MacDonalda "Whitney". Czego dowiadujemy się z na nowo opowiedzianej historii piosenkarki?

 • "Toni Erdmann": Sandra Hüller śpiewa hit Whitney Houston

  Dystrybutor filmu "Toni Erdmann" - Gutek Film - udostępnił fragment obrazu Maren Ade, w którym odtwórczyni głównej roli Sandra Hüller śpiewa przebój Whitney Houston "Greatest Love of All".

 • Whitney Houston: Rodzina obwinia męża

  Rodzina Whitney Houston obwinia jej męża, Bobby'ego Browna, o zrujnowanie życia i kariery wokalistki. Houston od kilku dni przebywa w klinice odwykowej. Jej małżonek odsiaduje tymczasem dwumiesięczny wyrok za złamanie warunków zawieszenia wcześniejszej kary za jadę samochodem pod wpływem alkoholu.

 • Whitney Houston się rozwodzi?

  Małżeńskie kłopoty wokalistów Whitney Houston (42 l.) i Bobby'ego Browna (36 l.) trwają nie od dziś. Niewykluczone, że wkrótce się zakończą, ale bynajmniej nie oznacza to wyjaśnienia nieporozumień. Podobno para planuje rozwód.

 • Whitney Houston: Rozpad małżeństwa

  Po 14 latach rozpadło się małżeństwo Whitney Houston (43 l.) i Bobby'ego Browna (39 l.). Popularna wokalistka w piątek, 8 września, w sądzie w Orange County w Kalifornii złożyła pozew o rozwód. Plotki o rozpadzie trudnego związku (kłopoty z narkotykami, nieustające sprzeczki, nieraz łączone z rękoczynami) pojawiały się coraz częściej od początku roku.

Zdjęcia na temat: houston ma córkę
Wideo na temat: houston ma córkę
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną(...) piosenkarki Whitney Houston. Jej ojcem był Bobby Brown - amerykański piosenkarz, raper i tancerz. (CNN Newsource/x-news)

 • Partner zmarłej Bobbi Kristiny Brown przerwał milczenie!

  Od chwili, kiedy córkę Whitney Houston znaleziono nieprzytomną w wannie pojawiły się podejrzenia skierowane pod adresem Nicka Gordona. Bliscy dziewczyny oskarżają go o spowodowanie śmierci 22-latki(...). Nick zabrał głos w sprawie i napisał do zmarłej partnerki na swoim Twitterze. Czy publiczne wyznanie miłości oczyści Gordona z podejrzeń o spowodowanie śmierci córki Whitney Houston? (CNN Newsource

 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  zmarła w 2012 roku matka Whitney Houston, chciała już córkę u siebie. Jak przyznał, najmilszym wspomnieniem Bobbi Kristiny będzie dla niego jej uśmiech. (CNN Newsource/x-news)