• Informacje na temat:

  houston whitney plotki

Artykuły na temat: houston whitney plotki
 • Edyta Górniak: Kulisy znajomości z producentem Whitney Houston

  ...- Po ostatnich bolesnych doświadczeniach zrozumiałam, że teraz pracować tylko z najlepszymi - oznajmiła piosenkarka. Z Davidem Fosterem pracowały takie gwiazdy jak Whitney Houston (†48) czy Madonna (58). To być może ostatnia szansa dla piosenkarki na międzynarodową karierę. Od początku Edyta zapowiadała się na wielką gwiazdę. Jej głos w 1991 roku zachwycił Wiktora Kubiaka (†68), który był...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Kompromitacja Whitney Houston?

  Whitney Houston rozpoczęła we wtorek brytyjską część swojej trasy koncertowej po tym, jak odwołała kilka występów z powodu choroby. Niektórzy krytycy muzyczni byli jednak zawiedzeni jej pierwszym po przerwie koncertem.

 • Paulla i DJ Adamus razem: Nigdy o tobie nie zapomnę

  Utwór "Nigdy o tobie nie zapomnę" to efekt współpracy wokalistki Paulli i DJ-a Adamusa, jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Whitney zagra biała aktorka?!

  Jeszcze miesiąc nie minął od śmierci Whitney Houston, a w Ameryce już huczy od plotek na temat filmu o burzliwym życiu diwy. Jak donosi portal "Huffington Post", przynajmniej jedna z dużych stacji(...): królową popu, Rihannę oraz zdobywczynię Oscara, Jennifer Hudson. Na korzyść tej pierwszej przemawia fakt, że przy odrobinie odpowiedniej charakteryzacji może bardzo upodobnić się do Houston. Druga ma...

 • Bobbi Kristina przed wypadkiem brała narkotyki?

  Heroina, kokaina i xanax - te substancje zostały wykryte w ciele Bobbi Kristiny po tym, jak trafiła do szpitala pod koniec stycznia 2015 roku.

 • Wzięła ślub, żeby zataić, że jest biseksualna?

  Whitney Houston - poślubiła Bobby'ego Browna, aby ukrócić spekulacje na temat jej biseksualizmu - tak przynajmniej twierdzi... jej były mąż.

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Edyta Górniak wściekła na ekipę "The Voice..."! Poszło o jajko!

  O wysokich wymaganiach diwy krążą już niemal legendy. Edzia w pewnym momencie chyba za bardzo uwierzyła, że jest drugą Whitney Houston, czy Mariah Carey i najwyraźniej postanowiła dorównać im w kwestii wymagań i "gwiazdorzenia"! Górniak musi chyba nieźle dawać w kość całej ekipie "The Voice of Poland", bo ktoś w pewnym momencie nie wytrzymał i doniósł na nią do tabloidu! Okazuje się, że...

 • Fani Whitney Houston, amerykańskiej wokalistki pop, obecni na jej koncercie w Atlantic City, zaprzeczyli niedawnym doniesieniom, jakoby piosenkarka zapomniała tekstów swych piosenek i przerywała śpiewanie kilku z nich.