• Informacje na temat:

  houston whitney problemy

Artykuły na temat: houston whitney problemy
 • Matka Whitney Houston wydała oświadczenie na temat molestowania córki

  Cissy Houston (84 l.), matka piosenkarki Whitney Houston (+48 l.), wystosowała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do faktu przedstawionego w filmie pt. "Whitney", jakoby jej córka była molestowana przez kuzynkę.

 • Whitney Houston straci kontrakt?

  Whitney Houston to jedna z największych sław świata muzyki. Jednak nawet tak wielką gwiazdę może dotknąć recesja. Ostatnio pojawiły się bowiem doniesienia, iż wytwórnia Arista, dla której nagrywa Whitney, zrezygnuje z jej usług.

 • Whitney Houston w szpitalu

  Whitney Houston trafiła do szpitala w Paryżu. Piosenkarka ma problemy z gardłem i nosem. Jej współpracownicy potwierdzili, że to infekcja i niewykluczone jest, że po paryskim wokalistka będzie zmuszona odwołać kolejny koncert, który miał się odbyć w czwartek w Manchesterze.

 • Whitney Houston: Problemy z głosem?

  Mamy niezbyt miłą informację dla fanów Whitney Houston. Amerykańska wokalistka, znana m.in. z takich przebojów jak "I Will Always Love You" lub "My Love Is Your Love", ma problemy z głosem. Podobno wyczerpująca praca nad nową płytą, a oprócz tego częste imprezowanie, doprowadziły do tego, że jej możliwości wokalne są coraz mniejsze.

 • Joanna Liszowska ma problemy przez nadwagę!

  Aktorka miała być najjaśniejsza postacią nowej edycji show Polsatu, w którym polscy celebryci przebierają się za znanych na całym świecie artystów. Joasia ma jednak spore problemy z doborem artystów! Dlaczego? Okazuje się, że większość wielkich światowych gwiazd była... szczupła! Przez to Joanna nie może się wcielić chociażby w taką Celine Dion, Whitney Houston czy wysportowaną Madonnę, bo...

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.

 • Bobby Brown: Nigdy nie zraniłem Whitney!

  Po szczerym wywiadzie w amerykańskim programie "The Oprah Winfrey Show", w którym piosenkarka Whitney Houston opowiedziała o swoim burzliwym małżeństwie z Bobbym Brownem, były mąż gwiazdy postanowił przedstawić prasie swoją wersję zdarzeń.

 • Whitney Houston o narkotykach

  Amerykańska diwa Whitney Houston w szczerym wywiadzie z Oprah Winfrey opowiedział o swoich problemach z narkotykami.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...wrócił do pełni sił! Niektórzy uważają, że nad tą rodziną krąży klątwa. Wystarczy przypomnieć sobie losy Whitney Houston (†48 l.), której życie zdecydowanie nie było usłane różami. Niestety(...) życie. Córka Whitney Houston przez kilka miesięcy pozostawała w śpiączce. Nikt nie potrafił wytłumaczyć się, co stało się tego feralnego, lutowego dnia. Niestety, mimo starań lekarzy i modlitw jej...

 • Whitney Houston straci dziecko?

  Whitney Houston zupełnie nie przypuszczała, że jej ostatnie problemy narkotykowe mogą w konsekwencji spowodować nawet utratę praw rodzicielskich nad córką. Znany amerykański brukowiec twierdzi, że rodzina popularnej wokalistki ostrzegła ją, by uporządkowała swe życie, gdyż w przeciwnym wypadku może stracić prawo do opieki nad Bobbi Kristiną.

Wideo na temat: houston whitney problemy
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Seks, miłość i terapia

  Lambert jest uzależniony od seksu, żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.