• Informacje na temat:

  houston whitney z córką

Artykuły na temat: houston whitney z córką
 • 18 lat temu Whitney Houston wystąpiła razem z córką w Polsce

  ...​W sierpniu tego roku Whitney Houston obchodziłaby 54. urodziny. Jej śmierć sprzed ponad pięciu lat była szokiem dla milionów fanów. Tych w Polsce również. Przypomnijmy sobie jedyny koncert gwiazdy w naszym kraju, który odbył się 18 lat temu.

 • Pozywa Whitney Houston

  Bobby Brown, dawniej gwiazda r'n'b, dziś bardziej znany jako były mąż Whitney Houston, pozywa piosenkarkę do sądu.

 • Zmarł ojciec Whitney Houston

  John Houston, ojciec słynnej wokalistki Whitney Houston, zmarł w niedzielę nad ranem, 2 lutego, z powodu zatrzymania akcji serca. Houston już od dłuższego czasu miał problemy z sercem, chorował także na cukrzycę. Słynny menedżer teatralny miał 82 lata.

 • Whitney Houston w Izraelu

  Whitney Houston wyjechała do Izraela, aby tam szukać inspiracji do nagrania bożonarodzeniowego albumu. Od niedzieli, 25 maja, wokalistka, razem ze swym mężem i córką, mieszka w komunie Czarnych Hebrajczyków.

 • Whitney Houston: Świąteczny album

  Whitney Houston przygotowuje się do wydania pierwszej w swej karierze płyty świątecznej. Album "One Wish. The Holiday Album" ukaże się w Stanach Zjednoczonych 18 listopada, nakładem wytwórni Arista. Ciekawostką jest fakt, iż znajdzie się na nim piosenka, którą wokalistka nagrała wraz ze swą córką.

 • Whitney Houston pozwana przez ojca

  Whitney Houston została zaskarżona przez należącą do jej ojca firmę John Houston Entrteinment. Piosenkarka oskarżona jest o niepłacenie za wyświadczone jej przez firmę usługi. W złożonym w Sądzie Wyższym w New Jersey pozwie czytamy, że w roku 2000 wokalistka zatrudniła ojca i jego wspólnika, Kevina Skinnera, do prowadzenia jej zawodowych i osobistych interesów.

 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.

 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  ...22 sierpnia 1999 roku odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny koncert Whitney Houston w naszym kraju. Jak przebiegał koncert mega gwiazdy w Polsce?

 • "Whitney": Skrywane tajemnice Whitney Houston wychodzą na jaw

  W piątek, 6 lipca, na ekrany kin wejdzie wyreżyserowany przez Kevina Macdonalda film dokumentalny opowiadający historię Whitney Houston. Legendarna wokalistka zmarła 11 lutego 2012 roku.

 • Whitney Houston była biseksualna?

  Ponad pięć lat po śmierci Whitney Houston na jaw wychodzą kolejne informacje o jej życiu. Ponownie głośno zrobiło się o orientacji seksualnej gwiazdy. Tym razem za sprawą dokumentu „Whitney: Can I Be Me”.

Zdjęcia na temat: houston whitney z córką
Wideo na temat: houston whitney z córką
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną(...) piosenkarki Whitney Houston. Jej ojcem był Bobby Brown - amerykański piosenkarz, raper i tancerz. (CNN Newsource/x-news)

 • Partner zmarłej Bobbi Kristiny Brown przerwał milczenie!

  Od chwili, kiedy córkę Whitney Houston znaleziono nieprzytomną w wannie pojawiły się podejrzenia skierowane pod adresem Nicka Gordona. Bliscy dziewczyny oskarżają go o spowodowanie śmierci 22-latki(...). Nick zabrał głos w sprawie i napisał do zmarłej partnerki na swoim Twitterze. Czy publiczne wyznanie miłości oczyści Gordona z podejrzeń o spowodowanie śmierci córki Whitney Houston? (CNN Newsource

 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  zmarła w 2012 roku matka Whitney Houston, chciała już córkę u siebie. Jak przyznał, najmilszym wspomnieniem Bobbi Kristiny będzie dla niego jej uśmiech. (CNN Newsource/x-news)