• Informacje na temat:

  hrabia

Artykuły na temat: hrabia
 • Bear Grylls i nowa wersja "Hrabiego Monte Christo"

  Bearowi Gryllsowi najwyraźniej znudziło się jedzenie żywych robaków i postanowił zająć się produkcją filmową. Należące do niego studio wyprodukuje kolejną ekranizację klasycznej powieści Alexandre'a Dumasa "Hrabia Monte Christo". Od poprzednich różnić się ona będzie miejscem rozgrywania akcji. Niespodziewanie będzie to współczesny Afganistan.

 • "Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto" : Zbrodnia po śmierci

  Antonio Padovan stara się opowiedzieć historię małej społeczności, dla której najważniejsza jest produkcja wina. Winnice to bogactwo, którego nie można przeceniać. O drzewa trzeba dbać, podobnie jako o wino. Mieszkańcy miasteczka doskonale o tym wiedzą. Wśród nich wyróżnia się hrabia Ancillotto (Rade Šerbedžija). Tylko on ma możliwości, żeby walczyć z postępem technologicznym i zanieczyszczeniem...

 • Nowa wersja "Hrabiego Monte Christo"

  W Irlandii rozpoczynają się zdjęcia do nowej wersji słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Hrabia Monte Christo". Tym razem w postać tytułowego bohatera wcieli się 33-letni brytyjski aktor Guy Pearce, znany z ról w filmach "Tajemnice Los Angeles", "Priscilla, królowa pustyni" czy ostatnio "Rules of Engagement".

 • Bohaterka "Hrabiego Monte Christo" w Polsce!

  Dagmara Dominczyk, młoda polska aktorka mieszkająca w USA, przyjedzie do Polski, aby promować film "Hrabia Monte Christo". Obraz, w którym aktorka zagrała u boku Jima Caviezela ( "Oczy anioła" ) i Guy'a Pearce'a ( "Wehikuł czasu" ), wejdzie na ekrany polskich kin 9 sierpnia. Uroczysta premiera filmu z udziałem Dagmary Dominczyk odbędzie się 8 sierpnia, w warszawskim kinie Relax.

 • "Duch hrabiego z Tczewa"

  ...będą się od siebie różniły. Przyznaj, skąd wzięliście tego Hrabiego Von Zeit? Hrabia Von Zeit był z nami chyba od zawsze, to taki duch, który się między nami przetacza... Ale jego obecność zauważyła dopiero moja żona Basia. (śmiech) Potem pojawił się film "Halucynacje Hrabiego Von Zeit" i wtedy hrabia się zmaterializował. Dziękuję za rozmowę.

 • Edyta Bartosiewicz i Kabaret Hrabi: Zobacz teledysk "Cyrk"

  Odmieniona Edyta Bartosiewicz zaprezentowała teledysk do nowej piosenki "Cyrk". Wideo trafiło właśnie do sieci.

 • Christopher Lee: Najsłynniejszy Dracula świata

  Dla fanów horrorów to najsłynniejszy Dracula świata filmu. Dla młodszych widzów - to hrabia Dooku z "Gwiezdnych wojen" i Saruman z filmowych trylogii "Władca Pierścieni" i "Hobbit". Christopher Lee, gdyby żył, w poniedziałek, 27 maja, obchodziłby 97. urodziny.

 • Christopher Lee nie żyje. Aktor był też metalowym wokalistą

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, w wieku 93 lat.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Znamy kolejne gwiazdy imprezy

  Tym razem Jurek Owsiak ujawnił mocno egzotycznych muzycznych gości tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Publiczność rozbawi także popularny kabaret Hrabi.

Zdjęcia na temat: hrabia
 • Hrabia Kaczula
Wideo na temat: hrabia
 • "Seria niefortunnych zdarzeń": Hrabia Olaf

  Stefano, Kapitan Szlam, Shirley, przerażający lekarz, straszny detektyw albo licytator z najgorszego koszmaru — kim jeszcze jest hrabia Olaf? Zobaczcie materiał zza kulis z najnowszego sezonu"Serii niefortunnych zdarzeń".

 • "Seria niefortunnych zdarzeń": Hrabia Olaf powraca! Kiedy premiera 2. serii?

  Najnowszy sezon zadebiutuje w serwisie Netflix 30 marca! Produkcja powstała na podstawie cyklu "Seria niefortunnych zdarzeń", autorstwa Daniela Handlera. Na opowieść składają się takie książki jak m.in.: "Przykry początek", "Gabinet gadów", "Ogromne okno", "Tartak tortur". W rolach głównych w produkcji Netflixa występują: Neil Patrick Harris, Louis Hynes, Malina Weissman, John DeSantis, Usman Ally.

Dyskusje na temat: hrabia