• Informacje na temat:

  hubert z barw szczęścia

Artykuły na temat: hubert z barw szczęścia
 • Respondek w "Barwach szczęścia"!

  Nazwisko Respondek w "Barwach szczęścia" to synonim dobrego fachu aktorskiego. Uwaga: w serial u pojawi się kolejna osoba o tym nazwisku.

 • "Barwom..." stuknie setka!

  Radość i łzy. Namiętność i zdrada. W czwartek telewizyjna Dwójka wyemituje jubileuszowy, setny odcinek "Barw szczęścia"! Jak zwykle pełen emocji... Co tym razem spotka serial owych bohaterów?

 • Anna Karwan: Kontrowersyjny wątek w "Barwach szczęścia"

  ...​W nowym sezonie "Barw szczęścia" pojawi się wątek, którego się nie spodziewałam. Myślę, że będzie on dość kontrowersyjny, choć mi osobiście bardzo się podoba - zdradza Anna Karwan. Wokalistka podkreśla, że praca na planie serialu jest bardzo wymagająca. Często zdjęcia trwają po 12 godzin, a w tym czasie nagrywanych jest wiele rożnych scen, dlatego trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do...

 • Olga Jankowska: Gwiazda "Barw szczęścia" podbija "The Voice"

  W "Barwach szczęścia" gra już od pięciu lat, ale dopiero teraz, za sprawą jednej piosenki w "The Voice of Poland", zrobiło się o niej głośno. - Nadmierna popularność nikomu nie służy - mówi skromnie Olga Jankowska.

 • "Barwy szczęścia": Jubileusz

  Ekipa "Barw szczęścia" ma powód do dumy i radości. W Wilanowie nakręcono jubileuszowy, 1000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu TVP 2. Widzowie zobaczą go jesienią br.

 • Dramatyczne momenty

  Czy Ksawery dożyje narodzin syna Kasi? Czy Tina i Hubert odniosą sukces? Już niebawem ostatni przed wakacjami odcinek "Barw szczęścia"!

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • Ciąża? Niech jedzie do Londynu!

  Walizki spakowane, decyzja podjęta - Maria Pyrka (Iza Kuna) z "Barw szczęścia" wyjeżdża do Londynu. Co skłoniło scenarzystów do wysłania jej do Wielkiej Brytanii? Ciąża aktorki.

 • Nie cofnie się przed niczym

  Grzeczna Ada z "Barw szczęścia" zmienia się w silną kobietę. "Zmuszą ją do tego okoliczności" - mówi wcielająca się w nią Antonina Respondek.

 • Marek Molak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  ..., którzy uważnie śledzą jego karierę, raczej nie będzie to zaskoczeniem. Większość zna go oczywiście z roli Huberta Pyrki z "Barw szczęścia", w którego Marek Molak wciela się od ponad dziesięciu lat. Jednak(...) Marka Molaka regularnie będziemy widywać na antenie Dwójki w "Barwach szczęścia". W nowych odcinkach Klara (Olga Jankowska) i Hubert wraz z córeczką wybiorą się w góry. W trakcie wycieczki zmienią się...

Zdjęcia na temat: hubert z barw szczęścia
Wideo na temat: hubert z barw szczęścia
 • Zwiastun 1353. odcinka "Barw szczęścia"

  z umowy, gdyż po raz kolejny wyciekły dane jego firmy. Ninie udaje się go zatrzymać, udzielając wysokiego rabatu na usługi. Wieczorem Brożek znów próbuje wykraść firmowe dane... Klara i Hubert

 • Zwiastun 1344. odcinka "Barw szczęścia"

  wnuczka twardą ręką nie jest właściwe. Przygotowując się do sprzątania biurowca pracownice Huberta komplementują Mirka, szczególnie jedna z nich – Marika – otwarcie zaczyna go podrywać. Amelia nadal

 • Zwiastun 1350. odcinka "Barw szczęścia"

  Marta kipi energią i dobrym humorem. Od rana ćwiczy w Fitness Klubie, później wpada do ATB na spotkanie z Mikołajem w sprawie powrotu do pracy. Kasia zwierza się przyjaciółce z rozstania z Łukaszem i swoich podejrzeń dotyczących romansu chłopaka z Agnieszką. Tego samego dnia dowiaduje się, że jej londyńska przyjaciółka jest w ciąży. Klara robi Hubertowi niespodziankę i przyjeżdża do niego do

Dyskusje na temat: hubert z barw szczęścia