• Informacje na temat:

  huczne urodziny

Artykuły na temat: huczne urodziny
 • Huczne 20. urodziny

  W sobotę 24 maja o godz. 20.30 na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się wielki, plenerowy koncert urodzinowy zespołu Big Cyc z udziałem zaproszonych gości.

 • Tom Cruise: Huczne 50. urodziny

  Tom Cruise wie, co to prawdziwa zabawa. Aktor planuje świętować swoje 50. urodziny w 2012 roku cyklem imprez na kilku kontynentach.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  ..."Dzisiaj są moje pierwsze i mam nadzieję ostatnie urodziny w tak niezwykłym, nieimprezowym czasie... Nigdy nie pomyślałbym, że będę je obchodził. Wydawało mi się, że 56 lat to jest zbyt nieregularna liczba, żeby miała być świętowana hucznie... A jednak. Nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Z jednej strony zostałem do tego świętowania namówiony i zobligowany przez moich przyjaciół i wrobiony przez...

 • TSA: To dopiero musiały być huczne urodziny...

  ...13 lipca 60. urodziny obchodzi wokalista Marek Piekarczyk. Dokładnie trzy dekady temu rockman nie tylko świętował "trzydziestkę", ale też swój pierwszy koncert z zespołem TSA, w którego szeregach zadebiutował 12 lipca 1981 roku.

 • Huczne urodziny Poplisty: 10 lat, 2500 notowań

  - To jest absolutnie tajemnica moja, słuchaczy i Poplisty. Nie może to być 200 głosów, nie może to być 1000 głosów - odpowiedział nam Darek Maciborek na pytanie, ile trzeba zdobyć głosów, by znaleźć się na szczycie obchodzącej 10-lecie Poplisty RMF FM.

 • Duran Duran: Mało huczne 30. urodziny

  To pomyślny rok dla Duran Duran. Oni jednak ze wszystkich sił starają się ten fakt zbagatelizować. Nie da się jednak ukryć, że w 2011 r. mija 30 lat od wydania debiutanckiego albumu tej brytyjskiej grupy, zatytułowanego po prostu "Duran Duran".

 • Huczne rubinowe gody u Kiepskich

  ...(Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Badurę (Lech Dyblik), Listonosza (Bohdan Smoleń), Kozłowskiego (Andrzej Gałła). W 2013 roku "Świat według Kiepskich" będzie obchodził 14. urodziny. Zyskał miano...

 • Sasha Strunin skończyła 30 lat. Dlaczego świętowała urodziny w samotności?

  Pod koniec października Sasha Strunin skończyła 30 lat. Zamiast hucznej imprezy, wybrała ciszę i samotność, bo jak przyznaje, potrzebowała chwili na to, by pobyć sama ze sobą. Wokalistka podkreśla, że choć w sferze zawodowej wiele już udało jej się osiągnąć, to nie zamyka się na nowe propozycje i chce rozwijać zarówno wokalnie, jak i w dziedzinie fotografii. Jest również otwarta na zmiany w życiu...

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Po raz trzeci dyrektorem artystycznym festiwalu został Olaf Lubaszenko. - Urodzinowe osiemnastki są huczne, ale czas sprzyja skromności i jakości. Nasz program zatem jest zróżnicowany, tak jak i widzowie mają różne upodobania, ale wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość naszego programu - powiedział Olaf Lubaszenko. Nie zabraknie więc dobrych przedstawień teatralnych, koncertów, spotkań...

Zdjęcia na temat: huczne urodziny
Wideo na temat: huczne urodziny
 • Huczne urodziny Rozenek. Które?

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, choć dopiero co świętowała trzydzieste urodziny, już przygotowuje się do kolejnych. Celebrytka szykuje przyjęcie w ogrodzie ze hortensjami i świecami. "Wszyscy wiemy, że wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości" - śmieje się Gośka. Podkreśla, że nigdy więcej nie pokaże już w mediach swojego dowodu osobistego. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Iza Janachowska niepocieszona. Mąż zostawił ją w dniu urodzin

  - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.

 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były

Dyskusje na temat: huczne urodziny
 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  TVN idzie na dno? Cały czas tam jest i nawet na centymetr nie poprawił swojej pozycji. Może huczne zbliżające się urodziny patrona stacji w wodzisławskich lasach poprawią jej notowania?

 • Re: Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy? Mamy komentarz!

  Jest kryzys, więć trzeba oszczędzać, żeby mogły się odbyć huczne urodziny patrona stacji z torcikiem i chorągwiami. Mundury te ż sporo kosztują. A to już niedługo, bo 20 kwietnia TVN z połykaczami dobrych nowin będzie balować na urodzinach Adolfa.