• Informacje na temat:

  huczne urodziny

Artykuły na temat: huczne urodziny
 • Robert Lewandowski wyprawił huczne urodziny!

  Najsłynniejszy polski piłkarz 21 sierpnia obchodził swoje 30. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji życzenia złożyli mu nie tylko najbliżsi, ale także fani. Również gwiazdy zaprzyjaźnione z Lewandowskim i jego żoną gratulowały mu poprzez media społecznościowe. Robert postanowił odwdzięczyć się przyjaciołom i zaprosił ich na swoją imprezę urodzinową, która odbyła się w sobotę, 25 sierpnia, w jednym...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Huczne urodziny synka Kożuchowskiej! "Była policja i straż pożarna"!

  ..., potem przybyła straż pożarna na sygnale. A wszystko to, aby uczcić urodziny Jasia. Miłośnikowi aut życzymy wszystkiego najpiękniejszego, niezwykłych przygód i wspaniałych przyjaciół.  Strażacy...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Huczne urodziny Marcina Dańca w Chicago. Sala wypełniona po brzegi!

  Owacjami na stojąco zakończył się jubileuszowy występ Marcina Dańca w Chicago.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Małgorzata Kożuchowska wyprawiła synowi huczne urodziny! To był dla niej szczególny dzień!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) nie może się nacieszyć swoim małym synkiem. Bardzo go wyczekiwała i gdy w końcu przyszedł na świat, jest dla niej najważniejszy. Niedawno wyprawiła mu huczne urodziny.

 • Huczne 20. urodziny

  W sobotę 24 maja o godz. 20.30 na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się wielki, plenerowy koncert urodzinowy zespołu Big Cyc z udziałem zaproszonych gości.

 • Smutne 50. urodziny Kayah. Jak je obchodziła?

  Kayah 5 listopada obchodziła 50. urodziny. Ta okrągła liczba jest zazwyczaj w wyjątkowy sposób celebrowana. Jednak wokalistka nie uległa modzie na huczne imprezy urodzinowe.

 • Tom Cruise: Huczne 50. urodziny

  Tom Cruise wie, co to prawdziwa zabawa. Aktor planuje świętować swoje 50. urodziny w 2012 roku cyklem imprez na kilku kontynentach.

Zdjęcia na temat: huczne urodziny
Wideo na temat: huczne urodziny
 • Huczne urodziny Rozenek. Które?

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, choć dopiero co świętowała trzydzieste urodziny, już przygotowuje się do kolejnych. Celebrytka szykuje przyjęcie w ogrodzie ze hortensjami i świecami. "Wszyscy wiemy, że wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości" - śmieje się Gośka. Podkreśla, że nigdy więcej nie pokaże już w mediach swojego dowodu osobistego. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Iza Janachowska niepocieszona. Mąż zostawił ją w dniu urodzin

  - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

Dyskusje na temat: huczne urodziny
 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  TVN idzie na dno? Cały czas tam jest i nawet na centymetr nie poprawił swojej pozycji. Może huczne zbliżające się urodziny patrona stacji w wodzisławskich lasach poprawią jej notowania?

 • Re: Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy? Mamy komentarz!

  Jest kryzys, więć trzeba oszczędzać, żeby mogły się odbyć huczne urodziny patrona stacji z torcikiem i chorągwiami. Mundury te ż sporo kosztują. A to już niedługo, bo 20 kwietnia TVN z połykaczami dobrych nowin będzie balować na urodzinach Adolfa.