• Informacje na temat:

  hugh grant dziecko

Artykuły na temat: hugh grant dziecko
 • Hugh Grant ma drugie dziecko

  Aktor nazywany "wiecznym chłopcem" Hugh Grant, doczekał się małego chłopca. "Jestem zachwycony tym, że moja córka ma teraz brata" - napisał na Twitterze nie kryjąc radości.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  ..."Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • Hugh Grant: To właśnie miłość?

  Na początku listopada wiadomo było tylko tyle: Hugh Grant ma małą córeczkę. Ale kiedy przyszła na świat? Jak ma na imię? No i najważniejsze: kim jest szczęśliwa mamusia? Ustalmy więc najważniejsze(...) jest 32-letnia modelka chińskiego pochodzenia, Tinglan Hong. Hugh Grant poznał ją w styczniu tego roku w restauracji Bayee Village w Wimbledonie, gdzie panna Hong od siedmiu lat pracowała jako kelnerka...

 • Hugh Grant: Skandale mu służą?

  ...) urodziło się kolejne dziecko Hugh Granta! Trudno może mówić w tym przypadku o potomku z nieprawego łoża, jako że aktor nigdy nie wziął ślubu z Tinglan Hong. Ale nie zmienia to zasadniczego faktu, że(...)To nie jest człowiek, który mógłby żyć z kimkolwiek w stałym związku - stwierdziła cierpko Jemima Khan, jedna z wielu kobiet, które w ciągu minionych lat pojawiały się u boku Hugh Granta. I wygląda...

 • Elizabeth Hurley, angielska modelka i aktorka znana z filmu o przygodach Austina Powersa, przerwała milczenie w kwestii rozpadu jej związku z Hugh Grantem. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Talk", przyznała, że to ona rzuciła gwiazdora "Czterech wesel i pogrzebu".

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Hugh Grant stanie na ślubnym kobiercu

  Hugh Grant stanie wkrótce na ślubnym kobiercu! Jeden z najbardziej zagorzałych kawalerów na Wyspach zamierza poślubić swą wieloletnią partnerkę życiową - wynika z informacji gazety "The Sun".

 • Hugh Grant: Wieczny chłopiec po ślubie

  Kobiety kochały go za jego "brytyjskość" i zniewalający urok, a on zmieniał je jak rękawiczki. W końcu jednak 57-letni Hugh Grant dojrzał do ślubu. Jego wybranką jest 39-letnia Szwedka Anna Eberstein.

 • Hugh Grant pogodził się z Robertem Downeyem Jr.

  Po ponad 20 latach wzajemnych animozji Hugh Grant i Robert Downey Jr zakopali wojenny topór.

 • Hugh Grant w Parlamencie Europejskim

  Przemawiając w środę w Parlamencie Europejskim, angielski aktor Hugh Grant apelował o wprowadzenie unijnego prawa medialnego, które ograniczałoby wpływy medialnych potentatów takich jak Rupert Murdoch. Aktor padł w zeszłym roku ofiarą podsłuchów tabloidów.

Zdjęcia na temat: hugh grant dziecko