• Informacje na temat:

  hugh grant z żoną

Artykuły na temat: hugh grant z żoną
 • Hugh Grant i śmieci w Rzymie. Wpadka aktora

  Brytyjski aktor Hugh Grant nie chciał zagrać "drugoplanowej roli" w wideo prezentującym skutki kryzysu śmieciowego w Rzymie. Gwiazdor wyrwał z rąk szefowej zakładów oczyszczania miasta telefon, gdy nagrywała sceny z rzymskiej ulicy. Pomylił ją z paparazzo.

 • Hugh Grant: Legendarny playboy

  Hugh Grant ( "Był sobie chłopiec" , "Notting Hill" ) zagra Petera Lawforda, legendarnego playboy'a z lat 60. XX wieku. Był on ostatnią osobą, która rozmawiała z Marilyn Monroe tuż przed jej tragiczną śmiercią.

 • Dłonie i stopy Hugh Jackmana

  Hugh Jackman, gwiazdor filmu "X-Men Geneza: Wolverine" zostawił we wtorek swoje odciski dłoni i stóp przed słynnym Grauman's Chinese Theater w Los Angeles.

 • François Cluzet niczym Hugh Grant

  François Cluzet, pamiętany z rewelacyjnej roli niepełnosprawnego milionera w hicie "Nietykalni", zagrał u boku Sophie Marceau w filmie pt.: "Pożądanie". Piękna aktorka z uśmiechem wspomina wspólną pracę na planie, a reżyserka z podziwem porównuje jego rolę do kreacji Hugh Granta. "Pożądanie" w polskich kinach pojawi się już 18 lipca.

 • Michał Żebrowski: Moja żona woli Ryana Goslinga

  ...z dobrodziejstw kulinarnych każdego z tych miejsc. Czescy i słowaccy krytycy porównują ten film do serii o Bridget Jones. Pan przypomina im Hugh Granta. Co myśli pan o tych porównaniach? - Bardzo lubię...

 • Filmowe sceny wszech czasów

  Scena z przeboju "Dziennik Bridget Jones" , w której Daniel Cleaver (Hugh Grant), szef Bridget (Renee Zellweger), podczas miłosnych igraszek natrafia na jej olbrzymie majtki, została uznana za najlepszą filmową scenę wszech czasów. W pierwszej trójce znalazły się także sceny z produkcji "Matrix" i "Waleczne serce - Braveheart" .

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Wenecja: Deszczowe powitanie

  Eastwood z żoną Diną przemknęli, nie zatrzymując się nawet przed kamerami.

 • Pierwsza wersja scenariusza, która wyszła spod ręki braci Cohen, obecnie jest modyfikowana przez Jake'a Hogana i Barbarę Benedek. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych najprawdopodobniej wystąpią Hugh Grant i Tea Leoni (prywatnie żona Davida Duchovnego).

 • Najlepsze świąteczne filmy

  ..., niezapomniana jest scena, kiedy pod koniec filmu bohater - grany przez Jamesa Stewarta - ponownie łączy się z żoną, z rodziną. Widzom podobał się również pocałunek pod jemiołą, w wykonaniu Michaela Keatona jako Bruce'a Wayne'a i Michelle Pfeiffer w roli Seleny Kyle w filmie "Powrót Batmana" . Trzecie miejsce w tej kategorii zajął całus z komedii "To właśnie miłość" i Hugh Grant, całujący na scenie...