• Informacje na temat:

  hugh jackman ubrania

Artykuły na temat: hugh jackman ubrania
 • Wałęsa intymnie, Metallica na koncercie

  "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w reżyserii Andrzeja Wajdy to jedna z sześciu kinowych premier tygodnia. Od piątku na ekranach oglądać można również thriller "Labirynt" z Hugh Jackmanem oraz nietypową muzyczną biografię grupy Metallica ("Metallica Through the Never").

 • Daniel Craig: Nie tylko James Bond

  Mimo że zalicza się dziś do niekwestionowanej czołówki hollywoodzkich gwiazdorów, swą renomę Daniel Craig zawdzięcza nie tylko roli Jamesa Bonda, którą po raz pierwszy wykreował w 2006 roku w filmie "Casino Royale". Zanim przywdział garnitur agenta 007, miał już na koncie kilka wspaniałych kreacji.

 • "X-MEN 2": Wielkie otwarcie

  W ciągu trzech pierwszych dni rozpowszechniania film "X-MEN 2" w samych Stanach Zjednoczonych zarobił według nieoficjalnych jeszcze szacunków aż 85,9 milionów dolarów. Jest to czwarte "otwarcie" w historii wśród filmów wprowadzonych na ekrany poza okresem wakacyjnym. Szacuje się, że ostateczny rezultat może być jeszcze lepszy.

 • Oscary: "The Hurt Locker" triumfuje

  "The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny obraz został nagrodzony m.in. za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).