• Informacje na temat:

  hugh jackman zdjęcia

Artykuły na temat: hugh jackman zdjęcia
 • Hugh Jackman zagra główną rolę w filmowej biografii Enzo Ferrariego

  Do realizacji kolejnego filmu przygotowuje się Michael Mann, reżyser takich hitów jak „Gorączka” czy „Ostatni Mohikanin”. Tym razem słynny filmowiec przeniesie na duży ekran książkę Brocka Yatesa „Enzo Ferrari: The Man and the Machine”. W rolę słynnego konstruktora samochodów sportowych ma wcielić się Hugh Jackman.

 • Hugh Jackman szuka córki

  Hugh Jackman zagra główną rolę w thrillerze "The Prisoners". Wcieli się w postać żądnego zemsty... stolarza.

 • Hugh Jackman u Allena

  W Sieci pojawiły się doniesienia, że Hugh Jackman ( "X-MEN 2" , "Van Helsing" ) zagra u boku Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" , "W doborowym towarzystwie" ) w najnowszym filmie Woody'ego Allena ( "Życie i cała reszta" , "Melinda i Melinda" ).

 • Hugh Jackman w musicalu

  Australijczyk Hugh Jackman ( "X-MEN: Ostatni bastion" ) dołączył do obsady filmowej wersji znanego musicalu "Faceci i laleczki" ("Guys and Dolls") - podają media. Nie będzie to pierwsza taka rola w karierze Jackmana - aktor zagrał w musicalach "The Boy From Oz" i "Oklahoma!", a jego kreacje zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków.

 • Hugh Jackman nie chce Bonda

  Hugh Jackman ( "X-MEN 2" , "Van Helsing" , "Kate & Leopold" ) nie przyjął propozycji zagrania Jamesa Bonda w filmie "Casino Royale". Australijski aktor uważany był za faworyta do objęcia roli agenta 007.

 • Hugh Jackman o "konflikcie" z Ryanem Reynoldsem

  Dwaj słynni aktorzy od lat toczą fałszywy spór i dla żartu obrzucają się inwektywami w mediach społecznościowych i wywiadach. Hugh Jackman postanowił wyjawić wreszcie prawdziwy powód tego udawanego konfliktu z Ryanem Reynoldsem. Zamieszana w całą sprawę okazuje się być Scarlett Johansson.

 • Hugh Jackman zdradził, że odrzucił rolę w "Kotach"

  Nie takiego rozgłosu spodziewali się autorzy filmowego musicalu "Koty", który jest jedną z najczęściej omawianych produkcji 2020 roku. Niestety są to dyskusje, w których przeważa kpina z dzieła Toma Hoopera. Okazuje się, że szyderstw z powodu udziału w "Kotach" uniknął Hugh Jackman, który dostał propozycję zagrania w tym filmie, ale ją odrzucił.

 • Hugh Jackman: Jeszcze jeden Bond?

  Hugh Jackman ( "Kate & Leopold" , "X-MEN 2" ) dołączył do licznego grona kandydatów do zagrania roli agenta 007. Według krążących pogłosek australijski wykonawca jest obecnie najbardziej faworyzowanym z potencjalnych Bondów. Producenci rzekomo stracili serce do Clive'a Owena ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ).

 • Hugh Jackman zamiast Russella Crowe

  Australijski aktor Hugh Jackman ( "X-MEN: Ostatni bastion" , "Van Helsing" ) zastąpił swego rodaka Russella Crowe ( "Człowiek ringu" ) w przygotowywanym przez Buza Luhrmanna ( "Moulin Rouge" ) wielkim epickim projekcie. Jackmanowi partnerować będzie kolejna australijska gwiazda - Nicole Kidman ( "Tłumaczka" ).

 • Hugh Jackman podróżuje w czasie?

  Hugh Jackman ( "Kate & Leopold" , "Kod dostępu" ) zainteresował się podobno rolą w filmie s-f "The Fountain". Realizacja pechowego widowiska, którego scenarzystą i reżyserem miał być Darren Aronofsky ( "Pi" , "Requiem dla snu" ), została zawieszona przed dwoma laty, gdy z udziału w projekcie wycofał się Brad Pitt ( "Zawód: Szpieg" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ). Od kilku tygodni mówi...