• Informacje na temat:

  hugh laurie 2012

Artykuły na temat: hugh laurie 2012
 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  Hugh Laurie (Gregory House) Po postawieniu ostatniej diagnozy w serialu (maj 2012 r.) 55-letni aktor poświęcił się swojej drugiej pasji - muzyce. 6 marca 2013 roku na sklepowe półki trafił drugi(...) znalazła się też Polska. Hugh zagrał w Poznaniu i Szczecinie. W międzyczasie pojawił się na dużym ekranie - w 2012 r. zagrał w nowozelandzkim filmie "Mr. Pip". Mamy dobrą wiadomość dla fanów stęsknionych...

 • Ashton Kutcher zarabia kokosy!

  House, czyli Hugh Laurie i Ray Romano, znany z seriali "Hannah Montana" i "Wszyscy kochają Raymonda" (obaj po 18 mln). Za nimi uplasowali się Alec Baldwin, występujący w "Rockefeller Plaza 30" oraz(...)Od maja 2011 do maja 2012 na konto Ashtona Kutchera wpłynęła kwota 24 mln dolarów. 34-letni aktor za jeden odcinek serialu otrzymuje 700 tys. Poprzednim aktorem plasującym się najwyżej na liście...

 • Pożegnania nadszedł czas

  ...- przyznał aktor, którego przygoda z serialem trwała od 2004 roku. Hugh Laurie na zawsze pożegnał się z rolą, z którą zapewne będzie utożsamiany do końca życia. Ale na brak pracy nie narzeka. Pytany o to(...) prawie rok temu, 22 maja 2012 roku, zgromadził miliony Amerykanów. Dziś finał serialu będą mieli okazję zobaczyć polscy widzowie. Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach? Uwaga, spoilery...

 • Hugh Laurie: Drugi koncert w Polsce

  Pod koniec lipca Hugh Laurie wystąpi na dwóch, a nie jednym, koncertach w Polsce. Poza awizowanym już przez nas Szczecinem były odtwórca tytułowej roli w serialu "Dr House" zaśpiewa także w Poznaniu.

 • Hugh Laurie główną gwiazdą Szczecin Music Fest

  Śpiewający aktor Hugh Laurie ponownie odwiedzi Polskę. Były odtwórca tytułowej roli w przebojowym serialu "Dr House" wystąpi 29 lipca jako główna gwiazda tegorocznej edycji Szczecin Music Fest.

 • Hugh Laurie: Doktor od muzyki. Relacja z koncertu w Poznaniu

  Hugh Laurie w towarzystwie zespołu The Copper Bottom Band przybył do naszego kraju na trzy koncerty (dwa w Poznaniu, jeden w Szczecinie), by promować swój najnowszy album "Didn't It Rain" i by pokazać, że blues ma się dobrze.

 • "Dr House" znowu w TVP

  Siódmy sezon popularnego serialu "Dr House" już wkrótce zagości na ekranach naszych telewizorów. Odcinki od 13 grudnia emitowała będzie Dwójka.

 • Ashton Kutcher telewizyjnym krezusem

  Według wyliczeń magazynu "Forbes" Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" przez dwanaście miesięcy - od maja 2011 do maja 2012 roku - zainkasował 24 mln dolarów.

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.

Zdjęcia na temat: hugh laurie 2012