• Informacje na temat:

  hugo

Artykuły na temat: hugo
 • "Vendetta" Hugo Weavinga

  Hugo Weaving (trylogia "Matrix" , trylogia "Władca Pierścieni" ) dołączył do osady filmu "V for Vendetta" zastępując w tytułowej roli Jamesa Purefoy'a, który wycofał się z realizacji obrazu. W ekranizacji popularnego komiksu występują także Natalie Portman, Stephen Rea, Rupert Graves i Stephen Fry.

 • "Paryż 05:59": Kiedy Theo poznał Hugo

  ...imiona. Spacer pustymi ulicami śpiącego Paryża jest dla Theo i Hugo początkiem czegoś nowego. "Paryż 05:59" to współczesna historia ludzi, którzy odkrywają, że czują do siebie coś więcej, niż tylko pożądanie. Ryzyko, które połączyło Theo i Hugo, staje się metaforą niepewności, jaka zawsze wiąże się z miłością i zaangażowaniem. Uwaga: film otwiera kilkunastominutowa scena grupowego...

 • Hugo Television Award dla Maleszki

  Film "Pożeracze książek" z serii "Magiczne drzewo" w reżyserii Andrzeja Maleszki otrzymał w Chicago prestiżową amerykańską nagrodę Hugo Television Award. Nagrody te są przyznawane produkcjom telewizyjnym z całego świata.

 • "Hugo i jego wynalazek" filmem roku

  ..."Hugo i jego wynalazek" Martina Scorsese został uznany za najlepszy film roku przez National Board of Review. Nowojorskie stowarzyszenie nagrodziło również m.in. George'a Clooneya i Tildę Swinton.

 • Sean Penn wspiera Hugo Chaveza

  Ubiegający się o reelekcję w wyborach prezydenckich Hugo Chavez ma swoich zwolenników także wśród hollywoodzkich gwiazd. Za wenezuelskim politykiem oręduje aktor Sean Penn, który w niedzielę, 5 sierpnia, złożył mu wizytę.

 • "Hugo i jego wynalazek 3D": W nowym, wspaniałym świecie poza czasem

  ..."Hugo i jego wynalazek 3D" ("Hugo"), reż. Martin Scorsese, USA 2011, dystrybucja UIP, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • "Nędznicy": Ulice nędzy

  W moim rankingu ubiegłorocznego festiwalu w Cannes zaraz obok "Parasite" Bong Joon-ho stał do końca debiut Ladjy Ly. Jego "Nędznicy" to najważniejsze wydarzeń w świecie francuskiego filmu ostatnich lat. I chyba najbardziej udana fantazja, parafraza, uwspółcześniona wariacja na temat powieści Victora Hugo jaką od dawna widziałem w kinie.

 • Asa Butterfield nowym Spider-Manem!

  Asa Butterfield, pamiętny Hugo z filmu Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek" (2012), w przyszłorocznym obrazie "Captain America: Civil War" zadebiutuje na ekranie jako nowe wcielenie Spider-Mana.

 • Martin Scorsese kręci w 3D

  Emily Mortimer ("Wyspa tajemnic") i Michael Stuhlbarg ("Poważny człowiek") dołączyli do obsady "Hugo Cabret", nowego filmu przygodowego Martina Scorsese.

 • "Jutro będziemy szczęśliwi": Jaki ojciec, taka córka

  Rodzicom spodobają się przygody ojca, a dzieci wzruszą się historią córki - zapewnia Hugo Gélin, reżyser filmu "Jutro będziemy szczęśliwi", który w piątek 19 maja, zadebiutuje na ekranach polskich kin.

Zdjęcia na temat: hugo
Wideo na temat: hugo
 • "Hugo i łowcy duchów"

  Ekranizacja bestsellerowej serii książek Cornelii Funke. Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo(...) – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.

 • "Jutro będziemy szczęśliwi"

  O pracy na planie filmu opowiadają aktorzy: Omar Sy, Gloria Colston i Antoine Bertrand oraz reżyser Hugo Gélin. Samuel uwielbia swoje życie na Lazurowym Wybrzeżu – bez trosk, bez zobowiązań, z fajnymi ludźmi i lekką pracą. Ale pewnego dnia zjawia się u niego Kristin – przelotna sympatia – która zostawia mu kilkumiesięczne dziecko, Glorię. Jego córkę! Samuel, przerażony i zupełnie nieprzygotowany

Dyskusje na temat: hugo