• Informacje na temat:

  hugo boss

Artykuły na temat: hugo boss
 • Orlando Bloom w nowej roli

  Gwiazdor filmów z serii "Piraci z Karaibów", Orlando Bloom , wystąpi w nowej kampanii firmy Hugo Boss. Aktor będzie firmował w Europie swoim wizerunkiem najnowszy zapach dla mężczyzn - "BOSS Orange".

 • Klasyczny styl i wyrafinowanie

  Znany z roli "Narzeczonego mimo woli" Ryan Reynolds został ogłoszony nową twarzą zapachu Hugo Boss.

 • Magdalena Frąckowiak w naturalnym futrze! To oburzyło jej fanów!

  Versace, John Galiano, Gucci, czy Hugo Boss.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Nowa rola Orlando Blooma

  Gwiazdor filmów z serii "Piraci z Karaibów" - Orlando Bloom - wystąpi w nowej kampanii firmy Hugo Boss. Aktor będzie firmował w Europie swoim wizerunkiem najnowszy zapach dla mężczyzn - "BOSS Orange".

 • Peja ponownie został ojcem

  Raper i uczestnik programu "Agent - Gwiazdy 3" ma powody do radości. Jego żona Paulina Andrzejewska 8 marca urodziła syna. Chłopiec będzie nosił imię Hugo. Po... Hugo Bossie. "Kapitalny Dzień kobiet" - napisał 41-latek na Facebooku. Z kolei na Instagramie opublikował zdjęcie nóżki dziecka, czym rozczulił żeńską część swoich fanów. "Życzenia wszystkiego, co najpiękniejsze dla maluszka. Cudownego...

 • Złote Globy bez niespodzianek

  69. ceremonia wręczenia Złotych Globów odbyła się 15 stycznia w Los Angeles. Nagroda dla najlepszego filmu przypadła produkcji "Spadkobiercy". Nagrody aktorskie otrzymali - zgodnie z oczekiwaniami - Meryl Streep za rolę w "Żelaznej Damie" i George Clooney za "Spadkobierców".

 • Królowa Letycja planuje kolejną ciążę?! To byłaby dopiero niespodzianka!

  ...musiała nieco dłużej poczekać ale i jej ostatecznie się udało. Po koronacji Letycja postanowiła udowodnić, że potrafi być niezwykle skromną monarchinią. Chociaż jej ulubieni projektanci to Hugo Boss...

 • Zakompleksiona Sienna Miller

  Aktorka Sienna Miller, często chwalona za wyznaczanie nowych trendów w modzie, twierdzi, że nie jest pewna siebie i przejmuje się wszelkimi nieprzychylnymi opiniami na jej temat.

 • Sienna Miller pełna kompleksów

  ..."Nie czuję się ikoną mody. Nie zastanawiam się nad tym zbytnio. Nie mam obsesji na tym punkcie. Raczej nie jestem pewna siebie i mam wiele kompleksów, tak jak inne kobiety. Częściowo wynika to z presji, jaka na mnie ciąży. Czasem czuję się niepewnie" - wyznała gwiazda znana z filmu "Alfie". Pomimo tego, 27-letnia piękność, która firmuje swoim wizerunkiem najnowsze perfumy Hugo Bossa, przyznaje...

 • Nie jest typem podrywacza

  Pomimo że w święcącym triumfy w USA serial u "Dynastia Tudorów" wciela się w znanego z miłosnych podbojów króla Henryka VIII, w rzeczywistości aktor Jonathan Rhys Meyers nie ma nic wspólnego z tą postacią.

Zdjęcia na temat: hugo boss
Dyskusje na temat: hugo boss