• Informacje na temat:

  hulewicz

Artykuły na temat: hulewicz
 • Edward Hulewicz w ogniu krytyki po odebraniu odznaczenia od prezydenta. Co za buty!

  Edward Hulewicz (80 l.) odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej kultury oraz osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej. Odznakę od prezydenta wokalista odebrał w sportowym obuwiu, co wielu internautów nazwało... skandalem.

 • Nie będzie "Misia 2", tylko... "Ryś"

  Zdjęcia do kontynuacji opowieści o kultowej postaci powołanej do życia przez Stanisławów: Bareję i Tyma - Ryszardzie Ochódzkim - ruszają już w drugiej połowie sierpnia, a pytań o szczegóły projektu pojawia się z dnia na dzień coraz więcej. Najbardziej nurtujące jest to, dotyczące tytułu filmu.

 • Edward Hulewicz: Jego też chcieli okraść "na wnuczka"!

  Nigdy nie przypuszczał, że może spotkać to właśnie jego. Edward Hulewicz (77 l.), legendarny wykonawca przeboju "Za zdrowie pań", kilka dni temu przeżył koszmarną próbę oszustwa.

 • "Miś 2" w klubie sportowym

  W środę, 13 września, teren warszawskiego Klubu Sportowego "Skra" zmienił się w legendarną "Tęczę", kierowaną przez niezatapialnego prezesa Ryszarda Ochódzkiego. To ostatnie chwile, aby napis KS "Tęcza" mógł uświetnić to miejsce. Twórcy "Rysia", komedii w reżyserii Stanisława Tyma, wykorzystali moment tuż przed generalną przebudową tego obiektu.

 • Jazda na śmierć

  Tamary. Marek postanawia lepiej przyjrzeć się Karolowi Hulewiczowi - stajennemu, którego przyłapał na ostrej sprzeczce z Tamarą, i odkrywa, że ma on romans z żoną ich klienta. Kilka godzin później...

 • Konferencja prasowa "Ja wam pokażę!"

  W piątek, 25 listopada, w warszawskim hotelu "Rialto", odbyła się konferencja prasowa z udziałem twórców filmu "Ja wam pokażę!" . Zaproszonych gości w imieniu organizatorów: producentów filmu (Film Media S.A. i Jawa Sp. z o.o.) oraz dystrybutora (Forum Film Poland) powitała Monika Luft.

 • Samo życie

  Marysia podejrzewa, że Łukasz być może wie, gdzie się ukrywa Kacper. Zbyszek odreagowuje zły humor na Wojtku. Julka domyśla się, że to przez Marysię ojciec tak się zachowuje. Postanawia jechać do redakcji. W ślad za nią rusza Zbyszek z Wojtkiem. W "Kredensie" zjawia się Hulewicz. Nakazuje gościom opuszczenie restauracji, a Kindze - zamknięcie lokalu. Danuta dowiaduje się o śmierci Miszczuka.

 • "Miś 2": Powrót Ryszarda Ochódzkiego

  Fani polskich komedii czekali na to od lat. W końcu ich marzenie się spełni! Jeszcze tego lata ruszą zdjęcia do kontynuacji kultowego filmu Stanisława Barei "Miś" . Tak, prezes Ryszard Ochódzki powraca, tak jak poprzednio, w skórze Stanisława Tyma, który nie tylko gra w filmie, ale jest jego scenarzystą i reżyserem.

 • Samo życie

  Teresa okazuje ojcu niechęć. Przypomina sobie, jak kiedyś zostawił ją i bez skrupułów opuścił dom. Nazajutrz ojciec znika wraz z pieniędzmi od Kacpra. Łukasz denerwuje się przed operacją Jacka. Nie cieszy go nawet świeżo wyremontowane mieszkanie. Zabieg przeszczepu szpiku kostnego przebiega pomyślnie. Zbyszek szuka pomocy. Dzwoni do Oli, potem do Marysi - umawia się z nią. Pan Hulewicz znów...

 • "Miś 2": Pierwsze zdjęcia

  Pierwsze zdjęcia do filmu "Miś 2" rozpoczną się w poniedziałek, 28 sierpnia na Suwalszczyźnie. Zdjęcia będą kręcone także nad jeziorem Wigry, na wiadukcie w Stańczykach oraz w miejscowości Jeleniewo - poinformowała producentka filmu.