• Informacje na temat:

  humaj w serialu

Artykuły na temat: humaj w serialu
 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  ..., marzącej, by wyrwać się z domu i zamieszkać w wielkim mieście, zobaczymy Weronikę Humaj, znaną widzom dotąd jedynie z serialu "Julia". Oprócz Baronów na stacji pracować będzie również młody i z optymizmem...

 • "Czas honoru - Powstanie": Jedyny taki plan w polskim serialu

  ...najintensywniejszych bombardowań i walk powstańczych. Na ekipę serialu czeka kilkanaście ton gruzów, wyburzone budynki, kamienne wąwozy z ruinami kamienic, dwie duże barykady, to sceneria walk plutonów(...) cisza, w której rozlega się cichy szept odmawianego różańca" - to jedna ze scen, którą zobaczymy w serialu TVP2 "Czas honoru - Powstanie". Specjalna seria "Czas honoru - Powstanie" jest powrotem do...

 • "Wataha": Drugi sezon jesienią w HBO

  W obsypanych śniegiem Bieszczadach zakończyła się już realizacja zdjęć do drugiego sezonu "Watahy". W ekipie serialu pojawiły się nowe twarze: Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki, Weronika Humaj i ukraińska aktorka Anna Donczenko.

 • "Wataha 2": Ucieczka od przeszłości

  HBO zaprezentowała nowy zwiastun drugiego sezonu serialu "Wataha". Premiera produkcji zaplanowana jest na jesień 2017.

 • "Wataha 2": Równoczesna premiera w 19 krajach

  Po raz pierwszy w historii europejskiego HBO premiera serialu produkcji HBO Europe - "Wataha" - odbędzie się równocześnie w 19 krajach.

 • "Wataha 2": Dziko, mroczno i groźnie

  Premiera drugiego sezonu serialu "Wataha" zaplanowana jest na 15 października w HBO i HBO GO. W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Popławska i Leszek Lichota. W serialu będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donczenko.

 • Tomasz Karolak w nowej roli

  Popularny aktor Tomasz Karolak gra główną rolę w najnowszym serialu TVP2 "Baron24". Towarzyszą mu Iza Kuna i Iwona Bielska. Pierwszy odcinek - już 7 marca.

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.

 • "Baron 24" - następca "rodzinki.pl"

  Przy jednej z mało uczęszczanych dróg znajduje się rodzinna stacja benzynowa. Tu toczy się akcja nowego serialu "Baron24". Ekipa właśnie rozpoczęła pracę na planie.

Zdjęcia na temat: humaj w serialu
Wideo na temat: humaj w serialu
 • „Rodzinkę.pl” zastąpi „Baron24”

  nietypową stację benzynową. To właśnie na niej będzie się toczyła akcja. Michał Meyer i Weronika Humaj - aktorzy występujący w serialu zdradzają, że oparty jest on na podobnym, luźnym stylu gry co

Dyskusje na temat: humaj w serialu