• Informacje na temat:

  hutch dano

Artykuły na temat: hutch dano
 • Jeden z największych playboyów Hollywood zaręczony

  Informację o zaręczynach aktora podał dziennikowi "Montreal Gazette" ojciec przyszłej panny młodej, Ken Weber. 38-letni Vaughn, znany z takich filmów jak "Polowanie na druhny" i "Starsky i Hutch", oraz 29-letnia agentka nieruchomości z Calgary, od początku starali się utrzymać swój związek z dala od blasku fleszy. Para nie umknęła jednak uwadze paparazzi podczas romantycznych wakacji na wyspie...

 • Vince Vaughn bratem Świętego Mikołaja

  Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Zabawy z piłką" , "Starsky i Hutch" ) będzie gwiazdą komediowej produkcji "Fred Claus". W świątecznym filmie wytwórni Warner Bros. aktor wcieli się w brata Świętego Mikołaja.

 • Paul Giamatti Świętym Mikołajem

  Paul Giamatti ( "Bezdroża" "Człowiek ringu" ) dołączył do obsady komediowej produkcji "Fred Claus". Świąteczny film wytwórni Warner Bros. Pictures opowie o bracie Świętego Mikołaja - Fredzie, w którego wcieli się Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Starsky i Hutch" ).

 • Playboy Hollywood zaręczony

  Vince Vaughn nie musi już polować na druhny, bo niedługo sam stanie na ślubnym kobiercu.

 • Will Ferrell mężem czarownicy

  Will Ferrell ( "Dick" , "Zoolander" , "Old School") najprawdopodobniej obejmie główną rolę męską w komedii "Bewitched" u boku Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" ). Film będzie opowieścią o współczesnej czarownicy i jej pechowym małżonku - pracowniku agencji reklamowej. Niezależnie od tego aktor otrzymał propozycję występu w obrazie "The Salesman".

 • Bryan Singer i Superman!

  Bryan Singer ( "X-MEN" , "X-MEN 2" ) podpisał kontrakt i zasiądzie na fotelu reżysera kolejnej opowieści o Supermanie. Film powstanie dla studia Warner Bros. Kilka dni temu z projektu wycofał się McG ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ), który związany był z realizacją od dłuższego czasu, a zrezygnował z prac nad "Supermanem 5" z powodu konfliktów z producentami.

 • Borat zdobył kina w USA

  Sacha Baron Cohen, znany także jako Borat, zaskoczył Hollywood, gdyż najnowszy film z jego udziałem, "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej"

 • Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper? Nie wzruszajcie ramionami! Aktorzy komediowej serii "Kac Vegas" są dziś popularniejsi od Sarah Jessiki Parker i jej koleżanek z "Seksu w wielkim mieście"!

 • Urwał im się film. Trzeci raz

  Czterech kumpli, morze alkoholu i Las Vegas. Brzmi znajomo? Już niebawem na ekrany polskich kin wejdzie "Kac Vegas 3", ostatni film z bijącej rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

Wideo na temat: hutch dano
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...