• Informacje na temat:

  hymn euro

Artykuły na temat: hymn euro
 • Kto zaśpiewa hymn na Euro?

  Specjalna komisja powołana przez Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Kultury wyłoniła trójkę wykonawców, którzy mogą zaśpiewać polski hymn na Mistrzostwach Europy 2008. Są to: Edyta Górniak, Stachursky i Zygmunt Staszczyk. Ostateczną decyzję podejmie premier Donald Tusk.

 • MC Sobieski z hymnem na Euro 2016: Nie przestałem być kibicem

  ..."Hymn Reprezentacji Polski Na EURO 2016" to nowa propozycja MC Sobieskiego, niewidomego rapera z Kalisza.

 • Kto zaśpiewa hymn?

  Nadal nie wiadomo, kto zaśpiewa polski hymn podczas Euro 2012. Budowa oprawy muzycznej idzie nam podobnie jak budowa stadionów...

 • David Guetta: Posłuchaj hymnu na Euro 2016 ("This Ones For You!")

  Poznaliśmy oficjalny hymn na Euro 2016 - utwór "This Ones For You!", który przygotował najsłynniejszy obecnie DJ na świecie, David Guetta.

 • Martin Garrix i nowy singel "Drown". Kiedy premiera hymnu na Euro 2020?

  Popularny DJ i producent Martin Garrix zaprezentował swój nowy utwór "Drown" nagrany z wokalistą Clintonem Kane'em. Dodatkowo zapowiedział premierę hymnu na piłkarskie Euro 2020.

 • Popek nagrał hymn na Euro 2016! (Gdzie Jesteś Tato Stary - "Euro 2016")

  Tym razem kontrowersyjny raper znany z Gangu Albanii zaprezentował utwór "Euro 2016" nagrany pod nowym szyldem Gdzie Jesteś Tato Stary . Tytuł nagrania mówi wszystko - to utwór poświęcony zbliżającymi się wielkimi krokami piłkarskimi Mistrzostwami Europy we Francji. W turnieju weźmie udział reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki, w składzie której jedną z gwiazd jest wymieniany przez...

 • Śpiewanie hymnu - to nie takie proste

  Lady Gaga uświetni 50. finał Super Bowl. Jednak nie wystąpi ona w przerwie (słynne 12 minut jest w tym roku zarezerwowane dla Coldplay, Beyonce i Bruno Marsa), a na początku całego wydarzenia i zaśpiewa hymn. O tym jak sporo problemów może sprawić hymn, przekonały się nawet największe gwiazdy.

 • Maryla Rodowicz przegrała. Oto nieoficjalny hymn Euro!

  Zespół Imish z piosenką "Euro hymn" wygrał w środę konkurs "Moja piosenka na Euro". Zwycięski utwór będzie nieoficjalnym hymnem polskich kibiców podczas odbywających się w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

 • David Guetta: Ogromna impreza przed otwarciem Euro 2016 (hymn "This One's For You")

  ...9 czerwca na Polach Marsowych w Paryżu odbył się specjalny koncert Davida Guetty, zapowiadający Euro 2016. Francuz pojawi się również na inauguracji mistrzostw i wykona tam hymn imprezy "This One’s For You" wraz z Zarą Larsson.

 • Nelly Furtado: Hymn na Euro 2004

  Piosenka "Forca", w wykonaniu Nelly Furtado, będzie oficjalnym hymnem nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kanadyjska wokalistka osobiście odśpiewa go w kraju swych przodków 4 lipca, w dniu rozpoczęcia najważniejszej piłkarskiej imprezy tego roku.

Dyskusje na temat: hymn euro
 • Re: Będą razem... śpiewać!

  moze jakis hymn na euro;)))

 • Re: Zżarła ją trema!

  Oceńcie Rodowcz w nagraniu. Mnie śmieszy tylko to, że przegrała z "Jarzębinami" konkurs na hymn na EURO 2012 i nie potrafila sięlampucera z tym pogodzić! PS: W swoim czasie była kochanką syna premiera PRL, Andrzeja Jaroszewicza ps. "Czerwony książę" i dalej myśli, że jest wszechwladna!