• Informacje na temat:

  hyży dzieci

Artykuły na temat: hyży dzieci
 • Maja Hyży zaśpiewa dla dzieci

  Finalistka trzeciej edycji programu "X Factor", Maja Hyży, pracuje nad utworami przeznaczonymi dla najmłodszej widowni. Wokalistka przyznaje, że do takiej decyzji zainspirowało ją własne macierzyństwo.

 • Maja Hyży: Nie wyobrażam sobie spędzać świąt bez mojej rodziny

  Wokalistka podkreśla, że jest bardzo przywiązana do tradycji i z przyjemnością kultywuje świąteczne zwyczaje. Wielkanoc kojarzy jej się z czasem spędzonym z rodziną, z koszyczkiem przystrojonym bukszpanem i okolicznościowymi dekoracjami. Maja Hyży zdradza, że chętnie maluje wtedy z dziećmi pisanki, piecze swój popisowy sernik i przygotowuje jajka faszerowane w skorupce.

 • Maja Hyży odważnie prezentuje ciążowe krągłości

  Ciężarna Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie kolejne odważne zdjęcie. Internauci są zachwyceni. Pod postem wokalistki jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy przepełnionych komplementami.

 • "The Voice Kids": Grzegorz Hyży jurorem?

  Na początku 2018 r. TVP2 pokaże program "The Voice Kids". "Fakt" podaje, że jednym z jurorów ma być Grzegorz Hyży, który sprawdził się wcześniej w pracy z dziećmi w "Małych gigantach".

 • Maja Hyży przeszła operację

  Znana z trzeciej edycji "X Factor" wokalistka Maja Hyży na swoim profilu na Instagramie wrzuciła zdjęcia ze szpitala.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10": Marek Molak zachwycił jako Grzegorz Hyży

  .... Czek na 10 tysięcy przekazał Fundacji Mam Marzenie, która pomaga spełniać marzenia niepełnosprawnych dzieci. 

 • Agnieszka Hyży: Córka podbiera mi ubrania

  Agnieszka Hyży twierdzi, że jej córka jest niezwykle dziewczęca. Ulubiony strój 4-latki to sukienka i baletki. Dziewczynka coraz częściej podpatruje stylizacje swojej mamy, zaczyna się też interesować makijażem.

 • Paulina Sykut-Jeżyna o powrocie po porodzie

  ..."Czułam się fantastycznie, bo zwyczajnie lubię tę robotę" - tak o swoim powrocie do pracy po narodzinach córki mówiła Paulina Sykut-Jeżyna. Agnieszka Hyży zdradziła, że za kulisami "Tańca z Gwiazdami" panie wymieniały się zdjęciami dzieci.

 • Anna Dereszowska: W programie "Mali Giganci" nikogo do niczego się nie zmusza

  Zdaniem aktorki w programie "Mali Giganci" bierze udział kilkoro niezwykle utalentowanych dzieci, które mają szansą na karierę. Anna Dereszowska nie zgadza się z opiniami mówiącymi, że uczestnictwo w tego rodzaju programie może negatywnie wpłynąć na psychikę dzieci. Twierdzi też, że miłośniczką "Małych Gigantów" jest jej 7-letnia córka Lena.

 • Artyści Przeciw Nienawiści: Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie

  ..., Sylwia Grzeszczak , Ewa Farna , Grzegorz Hyży , Sarsa , Cleo , Margaret, Gromee , Dawid Kwiatkowski , Kasia Moś , Patrycja Markowska , Grzegorz Markowski , Stachursky , Saszan , Natalia(...), Oddział Zamknięty i Iwona Węgrowska . Imprezę prowadzili : Marcin Cejrowski , Damian Michałowski i Mariusz Kałamaga , Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Hyży oraz Olga Kalicka . Ta ostatnia...

Wideo na temat: hyży dzieci
 • Agnieszka Hyży o ciąży z Hyżym!

  Agnieszka (33 l.) i Grzegorz Hyży (31 l.) mają troje dzieci ze swoich poprzednich związków. Swojego wspólnego potomka jeszcze się nie doczekali, ale nic straconego. Prezenterka w wywiadzie dla Wideoportalu stwierdziła jednak, że o sprawę powiększenia rodziny najlepiej zapytać jej męża. Przyznała jednocześnie, że wychowanie dzieci to trudne zajęcie. Często organizuje dla swoich pociech

 • Agnieszka Popielewicz o kontaktach z Mają Hyży!

  Agnieszka Popielewicz od kilku miesięcy jest żoną Grzegorza Hyżego. Muzyk przed poznaniem prezenterki rozstał się z matką swoich dzieci, co nowemu związkowi tylko nadało pikanterii. Celebrytka(...) o jej stosunki z Mają Hyży wyraźnie ją rozwścieczyło! (Videoportal/x-news)

 • Agnieszka Hyży: Super, że rodzina Polsatu się powiększa!

  Agnieszka Hyży (31 l.) popiera szybki powrót Pauliny Sykut do pracy. Uważa, że dla młodej mamy niezbędna jest możliwość oderwania na chwilę od obowiązków domowych. Agnieszka przekonuje jednak, że macierzyństwo całkowicie pochłania jej redakcyjną koleżankę. Twierdzi, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci. "Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu