• Informacje na temat:

  ian halperin

Artykuły na temat: ian halperin
 • Film o Jacksonie w czerwcu trafi do kin

  ..."Król popu" był gejem i lubił przebierać się w damskie ciuszki - taką tezę stawia Ian Halperin , reżyser filmu dokumentalnego o zmarłym Michaelu Jacksonie , którego premiera planowana jest na specjalnej konferencji w Cannes.

 • Samobójcze skłonności Britney

  Ian Halperin, znany brytyjski dziennikarz muzyczny i śledczy, opisuje w swojej książce problemy Britney Spears.

 • Jackson nie jest śmiertelnie chory

  ...nieautoryzowanej biografii Jacksona, Ian Halperin, piosenkarz cierpi na niedobór alpha 1-antytrypsyny, który wywołuje marskość wątroby i rozedmę płuc, a w rezultacie poważne problemy z oddychaniem. Halperin(...) znaczącą firmą w branży rozrywkowej w związku z trasą koncertową" - napisał rzecznik, dodając, że Halperin próbuje w ten sposób wypromować swoją książkę.

 • Sekrety Brangeliny

  W grudniu do księgarń trafi książka "Brangelina Exposed" autorstwa Iana Halperina, zdradzająca sekrety pożycia jednej z najsłynniejszych par Hollywood.

 • Jackson znowu chce się operować!

  Piosenkarz pragnie zrobić wszystko, by jak najlepiej zaprezentować się fanom po swojej długiej nieobecności na scenie. Nieoficjalny biograf gwiazdora, Ian Halperin, powiedział w wywiadzie dla brytyjskiej gazety "The Sun": "Michael konsultował się już z najlepszymi specjalistami w dziedzinie chirurgii plastycznej w ramach przygotowań do jego powrotu". Halperin twierdzi, że Jackson, który podobno...

 • Dziewięciu lekarzy Jacksona

  Michael Jackson w kwietniu wystąpi dla rosyjskiego miliardera Olega Derispaski. Prywatny koncert będzie kosztował oligarchę 2,9 mln dolarów.

 • Ojciec Jacksona chce zarobić na wnukach

  Ojciec zmarłego króla popu zamierza stworzyć zespół Jacksons 3, w którym występować będą dzieci Michaela Jacksona: 12-letni Prince Michael I, 11-letnia Paris oraz 7-letni Prince Michael II - informuje portal Don't Miss. Ian Halperin, autor biografii Michaela Jacksona, potwierdza, i mówi, że Joe chciałby, aby dzieci wyruszyły w tournee w 2010 roku: "Oferował już kontrakt na nagrania z udziałem...

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Wokalistka Elkie Brooks, która współpracowała z Robertem Palmerem przy projekcie Vinegar Joe, stwierdziła, że domniemany romans Palmera z księżną Dianą wcale nie jest plotką.

 • Kolejny film o Jacksonie

  Autor biograficznej książki "Unmasked: The Final Years of Michael Jackson" zrealizuje dokumentalny film, opowiadający o ostatnich dniach życia Michaela Jacksona.

 • Miał romans z Michaelem Jacksonem?

  Asystent lekarza Michaela Jacksona przekonuje, że zmarły w czerwcu zeszłego roku "król popu" pozostawał z nim w intymnym związku.