• Informacje na temat:

  ian mckellen zdjęcia

Artykuły na temat: ian mckellen zdjęcia
 • Gwiazdy w remake'u serialu

  Jim Caviezel i Ian McKellen grają główne w role w remake'u brytyjskiego hitu serialowego z lat 60., zatytułowanego "The Prisoner".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Ian McKellen wraca jako Gandalf

  Ian McKellen, który powraca jako Gandalf w nowym filmie Petera Jacksona, uważa, że aktorzy z "Hobbita" podbiją serca widzów, tak jak obsada "Władcy Pierścieni". "Te krasnoludy są wspaniałe" - powiedział o bohaterach filmu na konferencji prasowej w Londynie.

 • Ian McKellen i "Kupiec wenecki"

  Ian McKellen ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "X-MEN 2" ) ma wielką ochotę na występ w kinowej wersji szekspirowskiego "Kupca weneckiego". Obraz, w którym tytułową postać ma zagrać Al Pacino ( "Bezsenność" ) jest dopiero w sferze projektów, jednak nominowany do Oscara Brytyjczyk już teraz chciałby "zaklepać" sobie rolę Antonia. Artysta zapewnia, że marzył o niej od lat.

 • Banderas, McKellen, Reno i Malkovich w filmie "Borgia"

  Do obsady najnowszego projektu Neila Jordana, opowiadającego o początkach powstawania imperium rodziny Borgiów, dołączyli kolejni aktorzy. Na udział w filmie "Borgia" zgodzili się niedawno m.in. Ian McKellen ( "Drużyna pierścienia" ), Jean Reno ( "Goście w Ameryce" ), Antonio Banderas ( "Desperado" ) i John Malkovich ( "Cień wampira" ). Po rozwiązaniu kłopotów finansowych związanych z produkcją

 • Kanadyjski projekt Iana McKellena

  Ian McKellen, pamiętny Gandalf z "Władcy pierścieni: Drużyny pierścienia" i Magneto z filmu "X-MEN" , wystąpi w kanadyjskiej produkcji zatytułowanej "Emile". Zdjęcia rozpoczyną się za kilka tygodni, w Vancouver.

 • Ruszyły zdjęcia do "Hobbita"

  Po miesiącach opóźnień, rezygnacji z fotelu reżysera przez Guillermo del Toro, strajku aktorów i operacji Petera Jacksona - rozpoczęły się zdjęcia do dwuczęściowej ekranizacji "Hobbita" J.R.R. Tolkiena.

 • Bez nich nie byłoby "Hobbita"

  Mimo że głównym bohaterem "Hobbita" jest Bilbo Baggins, widzowie nie wyobrażają sobie ekranizacji powieści Tolkiena bez takich postaci jak Gandalf czy Gollum. Z okazji premiery filmu Petera Jacksona na DVD i Blu-ray odtwórcy ich ról - Ian McKellen i Andy Serkis - opowiedzieli o pracy nad superprodukcją.

 • Pierwsze zdjęcia z planu "Władcy pierścieni"

  Amerykański magazyn "Vanity Fair" jako pierwszy opublikował zdjęcia brytyjskiego aktora Iana McKellena, który w filmie "Władca pierścieni" Petera Jacksona zagra rolę czarodzieja Gandalfa. Do tej pory większość szczegółów produkcyjnych filmu trzymana była w tajemnicy. Zdjęcia kręcone są w Nowej Zelandii, ale dziennikarze nie są wpuszczani na plan.

 • Gwiazdy w remake'u serialu

  Jim Caviezel ("Pasja", "Oczy anioła", "Hrabia Monte Christo") i Ian McKellen (trylogia "Władca Pierścieni", "X-Men", "Kod da Vinci") grają główne w role w remake'u brytyjskiego hitu serial owego z lat 60., zatytułowanego "The Prisoner".